Яким був «Лучеськ півмарафон 2016. ФОТО

11 Вересня 2016, 20:24
5474

Сотні бігунів взяли участь у легкоатлетичних змаганнях, аби вибороти першість та отримати заохочувальні призи.

У рамках «Лучеськ півмарафон 2016» учасники змагалися на різних дистанціях. Більше 300 чоловіків та жінок взяли участь у забігах на дистанціях 21.0975 км, 10 км, 5 км – пишуть на сайті міськради.

Найстарший учасник змагань «Лучеськ півмарафон»  –  74-річний Олександр Майданський, представляв спортивний клуб «Ковель». Крім того, відстань у  21 кілометр подолав  Микола Плюйко, якому сьогодні виповнилося 70 років.

За результатами забігу на дистанцію 21.0975 км серед чоловіків перемогу здобув Юрій Русюк з результатом 1 год. 8 хв. 29 сек., а серед жінок — Оксана Оксіюк (1 год. 22 хв. 37 сек.).

Усі учасники змагань отримали пам'ятні медалі, а переможці та призери — грошові сертифікати.

Цікавим «Лучеськ півмарафон 2016» став і для дітей. Вони мали нагоду позмагатися у забігах на дистанцію 100, 500 та 1000 метрів.