«Припиніть захват храмів»: у Луцьку на молитву вийшли прихожани УПЦ МП

28 Лютого 2019, 13:36
5412

У Луцьку відбулось молитовне стояння прихильників УПЦ МП. 

У четвер, 28 лютого,  декілька сотень прихожан зібрались на Київському майдані міста, аби помолитись.

Молитовне стояння відбулось на чолі з митрополитом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром та єпископом Волинським і Луцьким Нафанаїлом.

Священики в мікрофон молились та співали пісні. Люди принесли плакати із написами «Ми є УПЦ» та «Припиніть захват храмів».

Захід охороняли декілька десятків представників правоохоронних органів.

На акцію протесту прихильників УПЦ Московського патріархату прийшли прихожани Православної церкви України.

«Ми православні люди української церкви. Ми вже маємо Томос. А вони ще щось хочуть...московської церкви. Прийшли, показують тут шось. А ми їм показуємо, що вони неправі», — розповів лучанин Ярослав.









1



1

4



1

1


1



2

1

2

1

2

2

1

1


 

Коментарі
28 Лютого 2019, 16:02
влади та грошей ніхто не хоче втрачати...
28 Лютого 2019, 16:11
на ткатральний майдан прийшли, а фото з Київської площі
28 Лютого 2019, 16:59
Купіть московським попам квиток на московський поїзд-НАЙ ЇДУТЬ ДО ПУТІНА...
28 Лютого 2019, 17:07
Це як потрібно зазомбувати народ! Перед ким ви стоїте на колінах? Ви що в храмі на службі , чи перед ікона? Люди схаменіться! Бог один і Церква в державі одна!
28 Лютого 2019, 17:19
Дали вам томос то навіщо вам московскі церки будуйте нові кращі ви ж боретесь за краще то створюйте краще а не відбираєте те що є. Кожен повинен сам вибрати що для нього краще а не силою ви заставляєте відбираючи церкви
28 Лютого 2019, 18:24
Як ви не розумуєте, що церкви є українські, на українській території. Ви бачили українські храми на російській території? Чому ви такі тупоголови? Вам що Путін так мізки замаскував, що нічого не розумієте. Що відбувалося у 60-ті, 70-ті роки? Забули, можна нагадати. Запитайте, молодь, у своїх батьків, бабусь, дідусів. А тепер ви говорите, що це московії все. Ганьба! Прийде час і ви зрозумієте. Наші Герої гинуть, а ви вийшли захищати московію. Де ще таке у світі є? Вас захищають, вас!
28 Лютого 2019, 18:30
Минулої неділі я була свідком того, що відбувалося в селі Куликовичі Маневицького району. Ви знаєте, що страшно стало. Віряни-жінки за груди брали один одного. Це треба так любити рассєю! А де любов до українського, синів-захисників, Героїв Небесної сотні, старшого покоління, яке відновлювало храми? Майте совість і не будьте такими відданими Путіну. Він же убиває нас із вами, а ви прославляєте його. Молитися можна і вдома. Бійтеся Бога. А отець Олександр ще підливає масла у вогонь, кажучи, що його хочуть вигнати із храму. Це все неправда. Служіть, отче, але переходьте до Православної церкви України, а не відтягуєте цей процес. Ви затіяли цей безлад у селі. Вам і вирішувати: чим швидше, тим краще і для вас, і для парафіян Куликович.
28 Лютого 2019, 18:40
Да прийшо той час коли почали православних людей гонити забирати церкви.церква одна УПЦ це найправельніша віра.люди схаменіться.чому не чіпають штундів,католиків а саме нас .за нашу віру завжди була погоня тому що вона правильна.тільки у УПЦ відбуваються всі чудеса.хай вас Бог всіх простить.не йдіть у роскол!!!!!
28 Лютого 2019, 18:44
Тут Путін не дочого.це все Порошенко перший затіяв і зробив війну гинуть наші брати.це Порошенка бізнес.і томос він зробив щоб увійти у історію і щоб ще за нього проголосували.зробив одну війну а тепер другу розпочав між церквами між людьми
28 Лютого 2019, 19:19
Сьогодні Порошенко,а завтра інший президент,а наша Православна церква України навіки.Все послано Богом,щоб наша держава і народ мали свою церкву,що українці не заробили у Бога,ми віруючий і добрий народ.Це так божественно молитися укр мовою!
28 Лютого 2019, 19:19
Сьогодні Порошенко,а завтра інший президент,а наша Православна церква України навіки.Все послано Богом,щоб наша держава і народ мали свою церкву,що українці не заробили у Бога,ми віруючий і добрий народ.Це так божественно молитися укр мовою!
28 Лютого 2019, 19:33
Блаженство це коли ти молишся незалежно від мови ви частіше ходить до церкви і зрозумієте це а не раз в рік коли кажуть Христос Воскрес!!!!!
28 Лютого 2019, 19:33
Блаженство це коли ти молишся незалежно від мови ви частіше ходить до церкви і зрозумієте це а не раз в рік коли кажуть Христос Воскрес!!!!!
28 Лютого 2019, 20:07
В тому вся і суть ходіть у церкву та зрозумієте все.Ісуса Христа розпяли за нашу віру УПЦ МП.моліться люди і Бог помилує. не йдіть у роскол.!!!
01 Березня 2019, 11:08
Істинна віра переможе