Через хресний хід УПЦ МП перекриють центр Луцька

26 Лютого 2019, 11:51
перекриють центр Луцька 5117
перекриють центр Луцька

28 лютого перекриють центр Луцька.

Про це йдеться в розпорядженні секретаря Луцькради Григорія Пустовіта.

«Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Керуючого Волинської єпархії Української Православної Церкви про проведення Хресного ходу», – зазначається в документі.

Зокрема 28 лютого з 10:00 призупинять рух транспорту однією смугою проїжджої частини по мірі проходження колони учасників хресного ходу за маршрутом: вулиця Данила Галицького, майдан Братський міст, вулиця Лесі Українки, Театральний майдан, проспект Волі, Київський майдан.

Нагадаємо, прихильники УПЦ МП збираються на молитовне стояння біля приміщення Волинської ОДА у Луцьку.

Коментарі
26 Лютого 2019, 14:24
Ви УПЦ МП, згадайте як ви валили церкви, збивали дзвони з наших церков. Уроди. А тепер вони наживаються знову на наших грошах. Вон-ннн з України.
26 Лютого 2019, 14:32
нафанаїл, чемодан вокзал росия. Забули як громили наші церкви, збивали дзвони. Вон--нн з україни
26 Лютого 2019, 14:41
яке ви маєте право перекривати вулиці московські підсрачники? Це ж треба стільки церков московських розвести на Україні. Навіть в Любешові Камінь-Каширську, Ратнівщині і т.д., де такі люди які за землю свою боролися і україну вірять в їхню брехню. І тепер їм ради не можна дати. Попи церкви підпалюють, стріляють. Такі вони набожні? Жах... От гроші люблять. Ну геть як у сорокових роках. Знищували все. Ще й зараз ваш слід топче нашу землю. Я також говорю Геть....
26 Лютого 2019, 14:42
На "красну площу" і там стояти, прихвостні Кіріла.
26 Лютого 2019, 15:18
Відразу у воронки і на Москву
26 Лютого 2019, 16:20
Безграмотні! Це хто палив церкви?-комуністи я нагадаю вам а не МП.То подивіться хто зараз це робить-&quot; активісти- патріоти&quot; які не знають в яку сторону христитись. Це православні люди які <br/>виросли і живуть в Україні- а ці заїжджені фрази- &quot;чемодан расєя&quot;- змініть пластінку. Бо якби хоть один хто пише комент мав страх перед Богом то думав би що писати.
26 Лютого 2019, 16:38
ти грамотна. А комуністи звідки пішли. Спалив церкву якщо ти не знаєш на вінниччині піп з МП. Ясно? Страх перед Богом? А де твій Бог? Грамотна. МП шановна це Московський патріархат на нашій землі. Геть...
26 Лютого 2019, 16:52
А комуністи - це люди які жили не тільки у Росії ,а і в нас- в кожному місті селі були комуністи і баба і дід твій були комуністами . А зараз частина сидить в верховній раді- тільки називають себе - &quot; патріотами&quot;.<br/>А поясни мені шановний що означає Патріархат? Церква Українська Православна!! І наголос на українська а не московська! Тому що люди це громадяни України які тут народились,ростуть і живуть і нікуди а не приїхали з Росії. І мають повне право на віросповідання бо моляться до Бога ! На православній мові на тій що написане євангеліє на якому наші президенти дають присягу! А не на російській мові наголошую!
26 Лютого 2019, 17:00
патріархат шановна це система, яка характеризується панівним становищем. От Московський патріархат який охопив усю Україну, своєю грязною рукою краде гроші, які дають українці на пожертви на сповідання, причастя і т.д. йдуть у МП, бо він наразі є ще тут. Якщо ти не розумієш, то тобі тоже на красну площу.
26 Лютого 2019, 17:21
Шановні не думайте, що Бог лише у православній церкві. І не варто робити цю ж церкву Богом. Якщо в Америці майже нема православних, то всі вони безбожники? Є ще католики, протестанти. І Біблія одна для всіх християн. А написана вона була на древньоєврейській мові, а не православній. Люди не впадайте у паніку. Вірте в Бога і служіть Йому, любіть ближнього, читайте самі Біблію, моліться! Цього ніхто вам не забороняє. Не зациклюйтеся ні на яких патріархатах, сьогодні вони такі, завтра будуть інші.
26 Лютого 2019, 17:30
А чому це я маю кудись їхати? я народжена в незалежній Україні! І маю такі самі права.<br/>А що ж всіх печуть гроші- тож не ви несете- а ті хто носять то самі вирішують. А якщо не хочете щоб грн йшли - то просто виключіть газ в квартирі і грн не будуть йти в Росію.<br/>А хто знає історію то УПЦ МП з 1992 р, є незалежними фінансово від Москви.<br/>Стосовно патріархату - то поясніть зараз томос дав який патріархат в Україні?- правильно - Турецька приналежність! А точніше ніякого- бо є Митрополит а не Патріарх! То ще раз згадайте як давно турки були окупантами на нашій землі але ж ні - все забувається.
26 Лютого 2019, 17:53
От ми і молимося Богу, а нас висилають в Росію чи ще кудись. Чому? Кожен день одна мова про МП- відчепіться і дайте людям спокій! Уточню що говорила не про біблію а про Пересопницьке Євангеліє.
26 Лютого 2019, 17:53
От ми і молимося Богу, а нас висилають в Росію чи ще кудись. Чому? Кожен день одна мова про МП- відчепіться і дайте людям спокій! Уточню що говорила не про біблію а про Пересопницьке Євангеліє.
26 Лютого 2019, 18:32
а тобі ніхто не сказав, що ви молитесь на російській. Зауважую, я про Московський патріархат. Відрізняй котлети від мух. Моліться собі хоч на китайській мові. А свій МП заберіть з нашої землі. Москва нищила наші церкви. Ви були у Почаєві. Там не будуть молитися за здоровя, якщо ти з КП. Ви хто такі на нашій землі? Ви - варвари. Геть!
26 Лютого 2019, 18:53
Порох напустив пилу, затьмарив людям мізки з тім Томосом, а ви повелися.<br/>Не дурень придумав правило &quot;Розделяй и властвуй&quot;. Це його головний закон.
26 Лютого 2019, 19:29
Ну і яке ви маєте право мені казати - геть? Я хто така на своїй землі- я українка а не варвар! а в вас одна ненависть до всіх я бачу. Тому, що КП це самопроголошена Філаретом структура який освячував священників, а ті священників дітей будучи в запреті на служіння а це- кощунство!!! От тому діти є не хрещені тому і не беруть записки у Почаєві. І якщо є правило не їхати на червоне світло- то його усі і виконують. Але я закінчую цю дескусію тому, що ви крім слова&quot; геть з вашої землі-&quot; нічого сказати і не скажете!
26 Лютого 2019, 19:38
Ну і яке ви маєте право мені казати - геть? Я хто така на своїй землі- я українка а не варвар! а в вас одна ненависть до всіх я бачу. Тому, що КП це самопроголошена Філаретом структура який освячував священників, а ті священників дітей будучи в запреті на служіння а це- кощунство!!! От тому діти є не хрещені тому і не беруть записки у Почаєві. І якщо є правило не їхати на червоне світло- то його усі і виконують. Але я закінчую цю дескусію тому, що ви крім слова&quot; геть з вашої землі-&quot; нічого сказати і не скажете!
27 Лютого 2019, 01:00
Шановні українці, у нас є наша держава Україна, то ж ПЦУ має приналежність до України, а УПЦ МП підпорядковується Росії, і щоб ви там не говорили.
27 Лютого 2019, 15:42
Анна - боед сумашедшего
27 Лютого 2019, 17:48
Давайте не будемо сваритися. Ось я вам наведу такий приклад розбрату між парафіянами церкви у селі Куликовичі Маневицького району. Дійшло до того, що сусід із сусідом не розмовляють, брат із братом і т. д. Дуже далеко там усе дійшло, а все це через декілька чоловік, котрі так &quot;люблять&quot; нашу Україну. Вони й досі за те, щоб батюшка не переходив до Православної церкви України. Як таке можуть підтримувати прихожани села? Це жахіття. Росія стріляє наших найкращих патріотів, а вони тягнуть до россєї. Я б порадила їм: чемодан, вокзал, магадан... От вам і Путін покаже, хто ви є. А ще таке скажу, що дійшло, можна сказати, до бійки. Як же вам Катю, Галю, Надю, Ганно, Зою не соромно? Запроданці ви. Невже треба бути такими тупоголовими? Свою копійчані пожертвування віддаєте на зброю россєє. Ганьба вам! Не бачать ваші покійні батьки, котрі відстоювали цей храм у 70-ті роки. Уже забули, як хрести, куполи збивали? Покійні все ж таки перемогли і церква залишилася. Але такі, як гальки, катьки, зойки, надьки, не можуть зрозуміти. Вони ж тупорилі. Кайтеся і думайте про свої вчинки. Сором вам. Ось так оббріхувати тих, хто любить свою рідну землю, де ступили маленькими ноженятами по ній, Україну, Героїв Небесної сотні, тих, хто воює, захищають нас, на Сході України. А ви проти, запроданці. Просіть у Бога прощення, а не по барах ходите, любителі горілочки!
27 Лютого 2019, 17:57
Давайте не будемо сваритися. Ось я вам наведу такий приклад розбрату між парафіянами церкви у селі Куликовичі Маневицького району. Дійшло до того, що сусід із сусідом не розмовляють, брат із братом і т. д. Дуже далеко там усе дійшло, а все це через декілька чоловік, котрі так &quot;люблять&quot; нашу Україну. Вони й досі за те, щоб батюшка не переходив до Православної церкви України. Як таке можуть підтримувати прихожани села? Це жахіття. Росія стріляє наших найкращих патріотів, а вони тягнуть до россєї. Я б порадила їм: чемодан, вокзал, магадан... От вам і Путін покаже, хто ви є. А ще таке скажу, що дійшло, можна сказати, до бійки. Як же вам Катю, Галю, Надю, Ганно, Зою не соромно? Запроданці ви. Невже треба бути такими тупоголовими? Свою копійчані пожертвування віддаєте на зброю россєє. Ганьба вам! Не бачать ваші покійні батьки, котрі відстоювали цей храм у 70-ті роки. Уже забули, як хрести, куполи збивали? Покійні все ж таки перемогли і церква залишилася. Але такі, як гальки, катьки, зойки, надьки, не можуть зрозуміти. Вони ж тупорилі. Кайтеся і думайте про свої вчинки. Сором вам. Ось так оббріхувати тих, хто любить свою рідну землю, де ступили маленькими ноженятами по ній, Україну, Героїв Небесної сотні, тих, хто воює, захищають нас, на Сході України. А ви проти, запроданці. Просіть у Бога прощення, а не по барах ходите, любителі горілочки!
27 Лютого 2019, 18:22
Що правда, то правда. Я теж про це чув. І не може повірити в те, що мої колишні односельчани таке творять. Батюшка Олександр чітко сказав, що він пастух, а вівці повинні йти за ним, а не він за вівцями. Нехай і так. Але &quot;пастух&quot; не хоче переходити до Православної церкви України. Тоді, що робити? Мабуть, дехто повинен задуматися, хто він насправді є. Справжні боголюбиві прихожани так чинити не будуть. Вони до россєї не йтимуть. Ніколи не думав, що в поліському селі так люблять Путіна і россєю. Москву вони люблять. Я з Поліною погоджуюся на всі 100. Полісся красиве, а в селі Куликовичі - дуже. Але не цінують оті, хто за россєю. Вони не люблять наших хлопців-захисників України. А це ж чиїсь діти, такі ж дорогі, як і ваші для вас. Чув, що ті, хто любить бари, проти Православної церкви України. А чому? Невже коли перейдуть, бари закриють? Думаю, що ні. А про те, що священика вигонять, це все видумки тих, хто далекий від України і любові до неї. Ніхто його виганяти не буде, якщо він сам своєчасно перейде. А от коли буде пізно - це може статися. Тож нехай не думає п. Олександр, що він незамінний. Поки не пізно, повинен перейти. А людям, котрі затягують цей процес, ганьба! Постарайтеся одуматися. А то &quot;пастух&quot; вас далеко заведе. Ой як далеко! Магадан далеко від наших чудових волинських лісів. Дехто з України уже там побував. Зазнав горенька від Путіна. Сором, сором за моїх односельчан. Не міг би подумати, що у моєму рідному селі таке можливе. Багато начував про перехід до Православної церкви України. Невже треба так не любити свою землю, щоб іти проти держави, в якій живеш. Слава Україні! Нашим Героя слава, котрі захищають нас, усіх українців, від ненаситного ворога - рассєї. Я навіть пишу, як і Поліна, з малої букви. Не заслуговує поваги. А ви парафіяни із Куликович, задумайтеся. Не йдіть проти своїх же односельців і не оббріхуйте їх, що хочуть зняти батюшку. Розумні знають, що не в силі це їм зробити. А ви щось собі напридумували такого, що в розумні голови не вкладеться. Ось такі кошмари творяться в селі Куликовичі Маневицького району. Подробиці не передаємо. Далеко від чогось доброго там діється. Не хочеться переказувати більше, що Поліна написала. Не знаю, може, вона теж із нашого села. Але, мабуть, уже вся Волинь про це говорить. Таких подій мало в якому селі відбувається. Але щоб у моєму!?... Не віриться. І дійсно, померлі вам цього не простять! Моліться! Ви оббрехали хороших людей. Я звертаюся до тих, хто тягнеться до россєї. Ненависники України! Ганьба вам!
28 Лютого 2019, 02:02
Анна...це ім’я яким прикривається священник з МП і пише &quot;грамотно&quot; захищаючи російську церкву...не ведіться на його так звані дописи