Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
ЛНТУ
ЛНТУ

У Луцькому НТУ школярів навчають ІТ-ішній справі

13:38 14.02.2019
781

У Луцькому національному технічному університеті відбулося офіційне відкриття зимової ІТ-школи при факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Організаторами заходу виступили кафедра комп’ютерних технологій та професійної освіти та кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки.

Передусім привітала учасників школи завідувач кафедри комп’ютерних технологій та професійної освіти Наталія Чернящук. Вона розповіла про умови участі у навчанні та побажала школярам успіхів у досягненні їхніх мрій, — повідомляють організатори.

«Це перша школа, пробний навчальний проект, який ми створили спільно з кафедрою комп’ютерної інженерії та кібербезпеки як платформу для того, щоби покращити подальше навчання після школи. Сьогодні світ розвивається зі швидкістю світла, на ринку праці з’являються нові професії і сучасному школяреві стає важче визначитися, в якому напрямку варто продовжувати навчання після школи. Саме з метою допомогти учням об’єдналися дві кафедри і створили таку навчальну платформу, яка допоможе школярам розвинути свій потенціал, вдосконалити такі важливі якості як комунікація, мотивація, освоїти основи програмування, покращити розмовну англійську мову та зробити свій крок до успішного майбуття. Тут немає нудних уроків, об’ємних домашніх завдань, незацікавлених у своїй роботі викладачів та балової системи оцінювання. Ми пропонуємо практичні заняття викладачів-практиків та актуальні знання, без яких стати успішним фактично неможливо», — йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, вітальне слово виголосив проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук:

«Я вітаю тих учнів, які знайшли можливість та бажання приїхати до нас для того, щоб почерпнути щось нове, відчути студентське життя, будучи ще школярем. Я щиро радий, що ви зробили такий відповідальний крок. Вибір майбутньої професії – складна і відповідальна справа і кожен з нас, проходячи цей шлях, робив певні помилки, тому у вас є можливість мінімізувати ці помилки і зробити правильний крок. ІТ-технології, комп’ютерна техніка, робототехніка – це мабуть найбільш динамічна сфера нашого життя, яка швидко розвивається, потрібні системи управління, сучасні засоби швидких обрахунків… тому у вас є унікальна можливість чомусь навчитися, зрозуміти, чи правильно ви обрали свій шлях, передати досвід своїм колегам. Думаю, що ті три дні, які ви тут проведете багато чому вас навчать».

Насамкінець із мотиваційним словом виступив ректор Луцького НТУ, який наголосив, що ІТ-індустрія завжди попереду, а люди, які її творять – переможці. Саме такими він побажав стати й школярам:

«Я думаю, тут зібралися ті люди, які відчувають, що вони щось можуть і на щось здатні і що наш університет може дати поштовх та можливості для досягнення вершин. Країни, яка робить ставку на розвиток ІТ-індустрії завжди будуть попереду або в тренді, якщо ви визначитеся з тим, що ви можете максимально взяти щось із цього напрямку, то ми на правильному з вами шляху. Я бажаю вам себе реалізувати і щоб ви були переможцями у житті».

Варто зазначити, що заняття відбуватимуться впродовж трьох днів із 10:30 до 14:50, у комфортних технічно-обладнаних аудиторіях Луцького НТУ. Участь у школі беруть 45 учнів 8-11 класів із різних міст та селищ Волинської області. Для того, аби пройти відбір в ІТ-школу, учні проходили он-лайн тестування на рівень підготовки та орієнтування в сфері інформаційних технологій. Навчатимуть учасників проекту основам веб-розробки, робототехніки, основам програмування та object-oriented programming. Після завершення школи, кожен учасник отримає відповідний сертифікат. Крім того, щоби розважити гостей університету, Студрада Луцького НТУ організує вечір знайомств, де також буде визначена найактивніша молодь, яку відзначать грамотами.

Загрузка...
Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин