Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Кічук
Олег Кічук

Поліція планує підняти рівень довіри населення

13:15 31.08.2016
867

Головний поліцейський Луцька Олег Кічук стверджує, що наразі більшість працівників поліції «люди нормальні», а при наборі нових працівників важливу роль відіграють особисті якості.

Про це йшлося на пленарному засіданні сесії міськради у середу, 31 серпня.

Депутат Луцькради Аркадій Соломатін зауважив, що до Майдану громадяни не надто довіряли правоохоронцям, та поцікавився, за якими стандартами відбуватиметься набір нових кадрів.

«Не секрет, що до Революції Гідності кредит недовіри до поліції був великий. Я просив би при прийомі на роботу звертати увагу на моральні якості», – зазначив депутат.

Проте Олег Кічук розповів, що наразі у складі поліції більшість людей – хороші працівники. А при прийомі на службу велику роль відіграватиме співбесіда. Крім того, він зауважив, що коли у поліції хороший керівник, то і підлеглі працюють відповідно. Так, наголосив поліцейський, на попередньому місці служби він практикував звільнення працівників за низькі моральні якості.

Нагадаємо, що 2 по 31 серпня оголосили конкурсний відбір на службу до поліції. Конкурс передбачає декілька етапів. Перший етап – тестування на знання законодавчої бази, на загальні здібності і навички та психологічний тест. Другий етап – перевірка рівня фізичної підготовки і третій – співбесіда.

Загрузка...
Коментарі

речник

06:35 02.11.2016

В міліцію ішли ті полішуки кого на попа не взяли вчитися.

16 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин