Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Чи мають луцькі священики отримувати зарплату

11:30 10.02.2019
1736

Представники Волинської єпархії ПЦУ поцікавилися, за яким тарифним розрядом нараховують заробітну плату священнослужителям.

Як повідомляє прес-служба обласного управління структури, із таким питанням вони звернулися до фахівців Держпраці під час онлайн-прийому, що відбувся днями, — пише Інформаційне агентство ВолиньPost.

Зокрема, до головного спеціаліста відділу з питань трудових відносин Людмили Штронди звернулися Протоієрей Луцького кафедрального Свято-Троїцького собору Володимир Подолець (староста) та протодиякон Ярослав Місюк.

Священнослужителям Волинської єпархії ПЦУ роз’яснили, що відповідно до статті 25 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» умови праці встановлюються за угодою між релігійною організацією та працівником і визначаються трудовим договором, який укладається у письмовій формі.

Релігійна організація зобов’язана в установленому порядку зареєструвати трудовий договір.

У такому ж порядку реєструються документи, що визначають умови оплати праці священнослужителів, церковнослужителів і осіб, які працюють у релігійній організації на виборних посадах.

Статтею 26 Закону визначено, що на громадян, які працюють у релігійних організаціях та створених ними підприємствах, добродійних закладах на умовах трудового договору, поширюється дія законодавства про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування.

У зв’язку з вищезазначеним умови оплати праці мають бути зазначені у письмовому трудовому договорі, який укладається із священнослужителем та у колективному договорі.

Загрузка...
Коментарі

Пашка мерседес

12:17 10.02.2019

Все в мою кишеньку.Іза що попи хавти будують та елітні авто купують.Без відрахувань у пенсійний фонд

Спостерігач

12:21 10.02.2019

Сусідський піп кожен рік міняє авто-дорогий опіум для народу

Брокер

12:21 10.02.2019

Ділитися потрібно

24 травня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин