Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лучани, які надають послуги репетиторства, мають задекларувати свої доходи у фіскальній службі
Лучани, які надають послуги репетиторства, мають задекларувати свої доходи у фіскальній службі

Луцькі репетитори будуть змушені декларувати свої доходи

10:54 09.02.2019
1026

Лучани, які надають послуги репетиторства, мають задекларувати свої доходи у фіскальній службі.

Такі заходи проводяться в обов'язковому порядку на всій території України. Деклараційна компанія триватиме до 1 травня 2019 року. Про це йдеться на сайті Луцькради.

До категорії репетиторських послуг відносяться підготовка дітей до школи, до вступу у навчальні заклади або до незалежного тестування, написання рефератів, контрольних, курсових чи дипломних робіт тощо.

Отож, якщо упродовж 2018 року у когось були доходи від вищезазначених або подібних послуг, суму винагороди необхідно включити до річного оподатковуваного доходу та задекларувати його через подання до фіскальної служби, за місцем проживання.

«Нагадаємо, що згідно з п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України дохід від надання репетиторських послуг оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Окрім цього з такого доходу справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотка», – наголошують у міськраді.

Загрузка...
Коментарі

репетитор

15:02 09.02.2019

а лапу сосати влада не хоче нехай задекларують свои доходи накрадены

20 червня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин