Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
презентація книги Мирона Козака
презентація книги Мирона Козака

У Луцьку відбулася презентація книги Мирона Козака «Українські шахові казки»

19:00 08.02.2019
1153

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація книги Мирона Козака «Українські шахові казки».

Кожна глава книги – це біографічна розповідь людської долі, 6 казок про шістьох відомих українських шахістів: Юхима Боголюбова, Федора Богатирчука, Людмилу Руденко, Олега Романишина, Ярослава Жеребуха та Василя Іванчука. З дитинства автор захоплюється шахами, тому не випадково з семи книг, що написав письменник Мирон Козак, три присвячено шахам, — повідомляють у бібліотеці.

«Шахи, як любов і музика здатні робити людину щасливою», – переконаний Мирон Омелянович, а індійське прислів’я каже: «Шахи – це море, з якого пташка може пити і в якому слон може купатися».

Творча зустріч «Для тих, хто любить шахи і не тільки» учнів 5А класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького з письменником та журналістом Мироном Козаком пройшла у жвавій дружній атмосфері запитань та відповідей. Одним із запитань, яке цікавило дітей було про те, як виникла ідея написати книгу про шахи, на що гість поставив зустрічне питання: «А що таке ідея?». «Ідея – і де я?» – розібрав письменник слово на склади та відповів, що у кожної людини приходить час, коли запитуєш себе де ти є і що ти зробив, тому з’являється ідея – бажання поділитися своїми знаннями з іншими.

Під час зустрічі виявилося, що багато учнів з 5А класу грає у шахи, тому виникло бажання через деякий час провести у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для дітей турнір одночасної гри Мирона Козака з усіма бажаючими.

«Головне у своєму житті – знайти своє призначення», — процитував Мирон Омелянович слова великого українського філософа Григорія Сковороди та закликав дітей впевнено досягати своєї мети.Загрузка...
Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин