Луцькі плавці вибороли призові місця в Люксембурзі

26 Січня 2019, 12:28
Максим Ткачук та Ілля Петрочук 4448
Максим Ткачук та Ілля Петрочук

Вихованці луцької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання вибороли срібну та бронзову медалі на міжнародних змаганнях «LEN SWIMMING CUP», які відбуваються в Люксембурзі.

Про це йдеться на сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Facebook.

В перший день спортсмени в складі збірної команди України вибороли срібну та бронзову медалі: Максим Ткачук зайняв 2 місце на дистанці 50 метрів батерфляй, Ілля Петрочук —3 місце на дистанції 100 метрів на спині.

За звання, особисті рекорди та медалі у міжнародному турнірі змагаються 126 спортивних клубів та 26 команд-учасниць світу та Європи.

«Нам дуже приємно, що вихованці КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради» показують високі результати не тільки на Всеукраїнському, а й на Міжнародному рівні», — йдеться у повідомленні.