Кір у Луцьку: вакцинували декілька тисяч людей

25 Січня 2019, 15:32
2205

В Україні триває епідемічне поширення захворювань на кір. За рівнем захворюваності Волинь входить у першу десятку областей в Україні

Про це повідомляє «Луцький центр первинної медичної допомоги №1» у мережі Facebook.

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вірус дуже швидко поширюється повітряно-крапельним шляхом (він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим). Найбільш дієвим захистом – є вакцинація. 

Тому, у зв’язку зі зростанням захворювань на кір Міністерством охорони здоров’я України ухвалено рішення щодо розширення вакцинації як дітям, так і дорослим, котрі належать до груп ризику (медичні працівники, освітяни, студенти та учні навчальних закладів, представники силових відомств та інше).

За період спалаху захворювання працівники комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги» зробили 3011 щеплень проти кору. А саме таким наступним категоріям населення:
• Медичні працівники – 120 людей (медичні установи міста);
• Працівники освіти (в тому числі студенти, учні навчальних закладів) – 133 людей;
• Працівники підприємств – 2548 людей.
(в тому числі Кромберг енд Шуберт – 2265 людей;
СКФ Україна – 95 людей; 
ПП «Дмитрук» – 146 людей; 
Ощадбанк – 23 людей; 
інші ПП – 19 людей);
• Працівники силових відомств – 12 людей;
• Діти, згідно календаря щеплень – 165 людей;
• Відвідувачі, які звернулися самостійно – 33 людей.

«Імунізацію провели вакциною КПК виробництва Бельгія, яка є в достатній кількості. Побічних реакцій на щеплення не було, що розвіює міф про негативні наслідки вакцинації. Вакцина проти кору «безпечна, надійна та ефективна». Щеплення проводиться безкоштовно», – йдеться у повідомленні.

Коментар
19/10/2021 Понеділок
18.10.2021