У Луцьку молились за Україну

22 Січня 2019, 14:23
2299

У Луцьку молились за Україну та вшанували борців, котрі віддали за неї свої життя.

Захід відбувся у вівторок, 22 січня, на Київському майдані.

Помолитись за Україну прийшли представники духовенста, влади, правоохоронних органів, а також небайдужі жителі міста.

Голова Волинсокої обласної державної адміністрації Олександр Савченко зазначив, що дуже важливо жити в країні з єдиною територією та єдиною канонічною церквою.

«Рівно 100 років назад Україна на Софіївській площі урочисто відзначала Акт Злуки всіх територій України. Але, так сталось, що ми можемо говорити по цей день, який увійшов в історію, як офіційна дата. Але, ми чудово розуміємо, що ще князі Київської Русі, а якщо правильно казати, то просто Русі. Тому що «Київською» колись нарікли московити. Проте, щоб всі землі українські були під одним знаменом. І не вперше Господь Бог дає Україні шанси жити єдиним народом, на єдиній території, з єдиною каноніною церквою», – заявив він.

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл додав, що дуже важливо бути єдними у всьому.

«День Соборності – це усвідомлення не лише державного значення, це усвідомлення цінностей, які ми сповідуємо. Коли ми говоримо про Соборність, ми говоримо про колективізм, про цінності, які сповідує певна спільнота. Коли ми говоримо про Соборність сьогодні,то ми не лише усвідомлюємо події столітньої давнини, ми є прямі нащадки славних традицій і спроб українців створити свою державу. «За віру православну, і неньку Україну», - це звучало на знаменах наших козаків. За віру, і державу. Це дві істини», – зазначив Михаїл.
1
1
1


1
 

Коментарі
23 Січня 2019, 10:33
баран он и в Африке баран, поможет вам молитва, как зайцу стоп-сигнал, Религия - это ОПИУМ для зачмуренного народа - В.И.Ленин....
Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021