Муніципали хотіли прогнати Діда Мороза з центру Луцька

13 Січня 2019, 09:23
1751

Діда Мороза, який на Театральному майдані у Луцьку щороку фотографується з містянами та гостями обласного центру Волині хотіли прогнати з-під ялинки та виписати штраф.

Про це він розповів у коментарі інтернет-виданню «Волинь24»

За словами чоловіка, за образ Діда Мороза, який щороку ходить біля новорічної ялинки, йому не платять ні з міського, ні з обласного бюджету. 

«Роблю це тому, що мені подобається, та й людям святкового настрою моя одіж та борода додають. Цьому кожуху вже майже 80 років. Ходжу в ньому щороку біля ялинки нашої ще з 89-го року», – розповів він. 

За словами Діда Мороза, вчора до нього підійшли працівники департаменту муніципальної варти, які хотіли оштрафувати чоловіка за те, що він нібито незаконно заробляє гроші в центрі Луцька.

«Підійшли до мене муніципали і сказали, що я веду незаконний бізнес. Сказали піти на вулицю Богдана Хмельницького (там знаходиться офіс департаменту муніципальної варти – ред.), то я й пішов. Довго мене там тримали, я давав пояснення, чому тут ходжу. Вони все зрозуміли і відпустили. Так мені боляче стало від того, що змусили старого діда йти на Богдана Хмельницього і давати якісь пояснення. Якби ж я від того мільйони мав... А так, нічого. Буває хтось копійку підкине, але ж бізнес – ні», – сказав чоловік.

Читайте також: У Луцьку муніципали просять замальовувати інтернет адреси на будівлях

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021