Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У луцькій церкві не беруть на ночівлю п'яних безхатьків

18:15 09.01.2019
1322

У євангельській церкві «Фіміам», аби зігрітися, переночувати, переодягнутися та поїсти, необхідно бути тверезим. А це, як виявилось, у новорічно-різдвяний період безхатькам дається складно.

Заступник голови Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» і координатор проекту Андрій Стицун у коментарі «Конкуренту» 9 січня розповів про те, чи приходять нині безхатьки до кімнати нічного перебування та чи можна туди прийти у стані алкогольного сп'яніння.

«Вони мають можливість прийти, можливо у них брудний одяг, чи мокрий, чи подертий, то в нас є можливість їх переодягнути та прийняти душ. Після того вони мають повністю нормальну гарячу вечерю, спілкування. Кожен має ліжко-місце у теплому приміщенні (там градусів +21-22). У приміщенні доволі тепло. Але ми обмежені тим, що беремо їх суто на ніч, зранку вони мусять покинути приміщення. Хлопці приходять на волонтерських засадах у порядку чергування з ними чергують», – розповів Андрій Стицун.

Зі слів голови Волинського обласного благодійного фонду, кількість людей у кімнаті для ночівлі може бути різною.

«Їх може бути семеро-шестеро, а то – двоє. У нас просто є умови перебування – не можна розпивати спиртні напої. І в святково-алкогольному стані ми їх не беремо тому, що вже траплялися випадки їхньої ледь не «поножовщини» між собою», – пояснив координатор проекту.

Також додав, що у нічний прихисток найчастіше приходять чоловіки. Однак для жінок тут теж є невеличка кімната.

Зі слів Андрія Стицуна, траплялися випадки, коли безхатьки випивали перед самим входом до кімнати нічного перебування. Але в теплі їх починає «розвозити» і волонтери бачать, що люди ледь піднімають ноги.

«Тому повторюємо: «Хлопці, якщо хтось буде нагліти, то ми маємо алкотестер». Але багато з них не бачить змісту свята без спиртного. Тому інколи буває повна кімната, а інколи двоє, бо інші вирішили собі посвяткувати зі спиртним», – підсумував заступник голови Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».

Загрузка...

Коментарі

Чоловік

21:32 09.01.2019

Про Фіміам нічого сказати не можу бо не знаю, але якщо то правда, що безпритульні можуть там переночувати то думаю що це християнський вчинок.

Олег

18:39 10.01.2019

Велика територія. Спробуйте машину поставити, якщо ви не "прихожанин". Навіть за наявності вільних місць. Спробуйте спитати "чому не можна?"... В голосі вам дадуть відповідь! Навіть якщо ці кошти підуть в благе діло.

Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021