Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З’їзд монархів у Луцьку
З’їзд монархів у Луцьку

Як у Луцьку готуються відзначити 590-річчя з'їзду європейських монархів

11:11 03.01.2019
367

У Луцьку відзначать 590-річчя з'їзду європейських монархів.

Про це йдеться в розпорядженні голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

Так, у межах підготовки та святкування – проведення мистецького театралізованого свята «Луцьк – центр Європи» із урочистою академією в стінах Луцького замку з залученням кращих аматорських та професійних колективів краю та оголошення конкурсу серед дитячих шкіл мистецтв на кращу тематичну ілюстрацію (малюнок) ювілейної події.

Також оголосять конкурс на кращий твір у категоріях: вокальна, вокально-інструментальна, інструментальна музика і відзначать переможців у цих номінаціях на концерті до Дня Європи.

У планах – створити постійно діючу виставку (музейну кімнату), присвячену з'їзду європейських монархів у Луцьку, а також проведення ремонтно-реставраційних робіт кріпосних мурів Луцького замку (заміна дерев’яних конструкцій замку).

У закладах освіти області проводитимуть виховні та інформаційно-просвітницькі заходи, тематичні уроки, науково-практичні, історико-краєзнавчі конференції, лекції, диспути, турніри юних істориків, присвячені відзначенню 590-річчя з’їзду європейських монархів у місті Луцьку.

Також планують проведення обласного конкурсу-презентації юних композиторів, поетів, художників, умільців декоративно-ужиткового мистецтва «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу», присвяченого відзначенню 590-річчя з’їзду європейських монархів у місті Луцьку.

Читайте також: Як Луцьк святкуватиме новорічно-різдвяні свята

Загрузка...
Коментарі
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин