Завокзальний: муніципали розженуть стихійний ринок

09 Серпня 2016, 11:45
2742 Джерело: www.lvivpost.net

Заступник мера Сергій Григоренко попросив працівників муніципальної поліції розібратися з несанкціонованою торгівлею біля залізничного вокзалу.

Таке прохання Григоренко виголосив під час оперативної наради у вівторок, 9 серпня.

Він зазначив, що кожного вечора 20-30 людей збираються біля вокзалу і незаконно торгують різноманітними товарами.

«Мені було особливо соромно, бо це знаходиться біля залізничного вокзалу. На вихідних приїжджало багато молодих людей на фестиваль «Бандерштат» і більшість добиралося саме із залізничного. Я вас прошу, сьогодні негайно виїхати на місце, щоб ми до Дня Незалежності могли вирішити це питання», – попросив Сергій Григоренко.

Коментарі
09 Серпня 2016, 15:44
Соромно йому... А нам соромно, що ті бабусі, які там торгують, мусять так виживати. Вони і так це все за копійки продають. Дайте їм місце на ринку. БЕЗКОШТОВНО.
09 Серпня 2016, 16:38
А ці бабуся знають,де базар і хай там торгують. На все повинен бути порядок.Скоро пісяти і какати будуть посеред вулиці.Ми всі виживаємо крім бізнесменів і чиновників та началників,які масово крадуть.
09 Серпня 2016, 17:17
І правильно, ібо нефіг, знахабніли. Їх не трогали, вже на шию залізли, в другий ряд ідуть і прохід до 23/7 перекривають. Давно час. А захисники нехай подумають, чому одна бабка має стояти на привозі, і платити за місце, але чесно заробляти, а якась хітрови*бана на халяву торгувати???????
09 Серпня 2016, 18:38
Спонсор розгону бабусь - магазин 23/7? Розженемо всіх хитрови*баних!
09 Серпня 2016, 19:14
Спонсор розгону - жителі чистого, тихого, гарного привокзалу, який був до вашого приходу.
09 Серпня 2016, 21:29
Завокзальний?
10 Серпня 2016, 05:01
Не треба розганяти.Треба організувати нормальні умови.Встановити нормальні ціни за місця.І все буде добре.