Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лучанка звинуватила депутата міськради у «псевдогосподарюванні»

14:48 06.08.2016
1331

Жителька Луцька Ольга обурена тим, на що перетворилася ділянка біля Стиру, на які депутат Луцької міської ради Микола Дендиберін вже багато років облаштовує футбольне поле.

Про це вона написала у п’ятницю, 5 серпня, у спільноті Збережемо древній Луцьк.

«Недавно дізналася, що ділянка лугу біля Стиру в районі Київського майдану ВЖЕ не входить в межі міського парку. Але цей луг був і, сподіваюсь, є власністю ГРОМАДИ? Ще як діти були меншими, я часто з ними ходила сюди,щоб подихати чистим повітрям серед зелені молодих берізок і пахучої бузини, скупатися, пограти у рухливі ігри на луговій траві, позагоряти...» - пригадує жінка.

«І ось сьогодні, після кільканадцяти літ, я знову спустилася від свого будинку вниз до річки – і була шокована тим, що там побачила! Склалося враження, що величезну ділянку лугу хтось нагло вкрав чи, по-сучасному, взяв в оренду, щоб сплюндрувати і не дати можливості лучанам проводити свій відпочинок на березі Стиру», - оборюється Ольга.

«Від жіночок, що є «моржами» і облюбували цю зручну ділянку біля води вже давно, дізналася, що то – «плоди» діяльності депутата міськради Миколи Дендіберіна. Вони сказали, що «цей спритний чоловік ВВАЖАЄТЬСЯ ПІДПРИЄМЦЕМ, «вибиває» державні гроші, мільйони (!), щось трохи робить (як от: спортивний майданчик у дворі ), але до кінця справу не доводить», - пише Ольга у своєму емоційному дописі.

«Вони ще жваво обговорювали питання про футбольний гурток на тому ж майданчику, яким керує пан Микола; кажуть: хто йому дозволив з дітьми працювати? Він же «нарваний», кричить, принижує тих дітлахів, мало не матом свариться, спілкується виключно російською мовою... А за заняття на цьому майданчику бере плату! І ще там часто тренуються дорослі гравці, напевно, також не безкоштовно. А куди йдуть ці гроші?» - риторично запитує лучанка.

«Але повернуся до лугу. Виникає запитання: чи правомірно пан Дендиберін встановив шлагбаум на замку на початку лугової стежини? Що то за гаражі стоять на лугу і чому саме там? чиї вони? чи платиться податок за використання землі? Хто оплачує ( і чи оплачує?) електроенергію і що вночі освітлюють ті ліхтарі?

НАВІЩО він розорав лугове поле, поруйнував довколишні зелені насадження, залишив ту руїну на споглядання і стоїть воно так там вже багато років, якщо не був впевнений в успіху задуманої справи - створенню футбольного поля з штучним покриттям за 20 метрів від річки, яка іноді виходить з берегів і розливається аж до дороги ?

НАЙБІЛЬШЕ ТРИВОЖИТЬ,ЧИ У НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ НЕ СТАНЕ ЦЯ ПРИБЕРЕЖНА ДІЛЯНКА ПРИВАТНОЮ ВЛАСНІСТЮ - З ОГОРОЖЕЮ ПО ПЕРИМЕТРУ І ВЛАСНИМ ВИХОДОМ ДО РІЧКИ? В нашому місті і не такі чудеса трапляються...», - закінчила свій допис Ольга.

Наступного дня лучанка доповнила тему, переповівши свою розмову із Миколою Дендіберіним щодо ситуації, яка її обурила. Подаємо текст без змін:

«Зустріч з Дендіберіним, моїм сусідом, відбулася. Там же, біля Стиру. Перше, що я почула від нього, коли запитала, що тут, на лузі, діється, -«А вы кто такая? Я депутат горсовета!» і праве око в нього почало сіпатися», - пише жителька міста.

«Щоб довго не переоповідати цей неприємний діалог, озвучу лише найбільш яскраві його відповіді мовою оригіналу, тобто російською: «Я больше 30 лет здесь футбольное поле делаю», «На этом лугу,бл..., трава по пояс росла, а я перепахал, чтоб чисто было, мусорник для вас поставил», «В этих гаражах инвентарь для футбольного поля сохраняется и за свет я плачу», «А какое вам дело, что я тут делаю,бл...?» - після мого зауваження відносно бл...- він став слідкувати за мовою, але різко перевів тему розмови на інше – на двір , де ми живемо: Київський майдан 1-9.

«Почему вас интересует луг, а не интересует, кто будет за порядком во дворе следить? Все эти годы я со шлангом цветники поливал, мусор убирал – никто мне помогать не хотел, а я уже прекращу это дело – увидите, какой двор станет , пусть это ваше ОСББ теперь заботится».

НАЙГОЛОВНІШЕ – прозвучала така фраза: «Это не ваш луг, а МОЙ! И что хочу-то тут и сделаю. И сейчас деревья будем срезать над рекой, вон смотрите, какой пух летит с ив. И сгнивших много деревьев. все чистить надо. Ждем баржу, баржи нет, чтоб отвозила ... Я 30 лет хочу здесь футбольное поле сделать для взрослых , а для детей я во дворе сделал и они занимаются! И будет бесплатно все! Никто никакой платы и с детей во дворе не берет – это все слухи... и Интернет – это помойная яма...»

На запитання, чи має він відповідні документи, щоб робити те, «що він хоче» в заплавній зоні річки, відповів: «Все у меня есть! Идите в миську раду и спросите. И запишитесь на прием к Романюку, спросите, почему он денег на футбольное поле не дает?» И вообще, я теперь с вами даже разговаривать не буду! Я привык за все эти годы, что всем интересно, все лезут, в своем кармане деньги считайте…» - і т.д.

Я пішла звідти, пообіцявши переконатися,що підприємець-депутат місьради своє хобі втілює на законних підставах. І що виключно як ФІЛАНТРОП», - сподівається лучанка Ольга і обіцяє все ж поцікавитися у міській раді, на яких підставах депутат господарює на цій земельній ділянці.

;
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин