Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як мешканці вулиць Ковельської, Чернишевського та Володимирської «ідуть у Європу»

12:13 04.08.2016
1078

Жителі вулиць Ковельської, Чернишевського та Володимирської не хочуть купувати контейнери для твердих побутових відходів, а продовжують викидати сміття просто на вулиці.

Про це повідомили на сторінці Департамент Муніципальної Поліції Луцької міської ради у Facebook.

На виконання доручення міського голови від 04.04.2016 №0-12/29 щодо залучення мешканців приватних домоволодінь на вул. Ковельській, Чернишевського, Володимирській та прилеглих до них вулиць до програми встановлення індивідуальних контейнерів для збирання твердих побутових відходів уже третій місяць підряд інспектори департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» здійснюють укладання договорів на встановлення контейнерів.

У ході виконання зазначених дій, інспекторам неодноразово довелось зіткнутися зі стійким опором мешканців щодо небажання встановлювати контейнери для сміття, пояснюючи це нестачею коштів, відсутністю достатньої кількості сміття, його самостійним вивозом чи іншими відмовками.

Здійснивши сьогодні огляд вищезазначених вулиць, виявили вкрай сумну ситуацію. Цілі гори сміття зафіксовані на вулицях Ковельській та Чернишевського, є й «інтелігентні» поодинокі пакетики, які чекають, поки їх заберуть працівники ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

На вулиці Володимирській зафіксували лише один роздертий тваринами чи птахами пакетик, все сміття відповідно розкидане по газоні. Цікаво те, що навіть тварини підказують мешканцям, що так робити не можна, сміття потрібно виставляти в закритих недоступних для тварин контейнерах.

З метою забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиць міста департамент муніципальної поліції Луцької міської ради в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням термінового придбання та встановлення індивідуальних контейнерів.

Загрузка...
Коментарі

одне слово

13:37 04.08.2016

СВИНІ

Вася

16:23 04.08.2016

Влада знахабніла!

Тосі Тосі

16:28 04.08.2016

Мають бути стаціонарні смітники. На Чернишевського виносять з вулиць добролюбова макарова новочерчицької але там гівняної якості смітники за 600 грн не впарюють. Шукають дурників поближче.

коля

16:34 04.08.2016

полішва нерозумна, собаки з вечора до ранку рвуть пакети, а потім весь хлам літає по вулицях...

25 червня
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин