Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію щодо військової прокуратури Луцького гарнізону, — заява

20:04 08.12.2018
389

Військова прокуратура Західного регіону України заявила, що спростовує інформацію медіа про можливі неправомірні дії працівників військової прокуратури Луцького гарнізону.

В інформації низки інтернет-ресурсів під назвою «У Луцьку військового прокурора звинувачують у рейдерському захопленні майна» розповсюджена недостовірна інформація із посиланням на представників орендного будівельно-монтажного управління «Репер» про перевищення повноважень військовим прокурором при проведенні слідчих дій, — повідомили у Військовій прокуратурій Західного регіону України.

У відомістві стверджують, що військова прокуратура Луцького гарнізону, захищаючи інтереси держави від незаконних рейдерських посягань, 7 грудня 2018 року на підставі ухвали суду проводила слідчі дії в рамках здійснення досудового розслідування кримінального провадження з метою встановлення осіб, котрі безпосередньо здійснили рейдерське захоплення земельної ділянки Міністерства оборони України. Йдеться про територію виробничої бази ДП «Західне управління капітального будівництва МО України», що знаходиться у м. Луцьку по вул. Карпенка-Карого, 3.

Згідно заяви прокуратури, приналежність вказаного майна до земель оборони підтверджується правовстановлюючими документами, фотокопії яких військова прокуратура готова надати ЗМІ.

«Також приналежність спірного майна до державної форми власності встановили суди першої та апеляційної інстанції, що приховала від журналістів представник суб’єкта господарювання у суді, надаючи їм інформацію».


Отож, просимо представників ЗМІ у подальшому під час підготовки матеріалів використовувати виключно перевірену інформацію, не висвітлювати ситуацію однобоко, або звертатися за коментарями безпосередньо до військової прокуратури, — заявили в прокуратурі.

Читайте також: До Луцька приїде легенда світового джазу

Загрузка...
Коментарі
14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин