Мер розказав, коли перенесуть дошку Героїв Небесної Сотні

28 Липня 2016, 14:24
2485 Джерело: 4vlada.com

Міський голова Микола Романюк стверджує, що стелу пам’яті Героїв Небесної Сотні не будуть переносити доти, поки не побудують пам’ятник на меморіалі Вічної Слави.

Про це йшлося на пленарному засіданні сесії міської ради у середу, 27 липня.

Депутат Майя Шостак розповіла, що громадська організація «Члени родин загиблих в АТО «Надія» вважає, що питання перенесення стели зараз не на часі.

Депутат нагадала про відповідну петицію, зареєстровану у Єдиній системі місцевих петицій. Члени громадської організації просять не переносити, а реконструювати дошку пам’яті.

Проте глава міста порадив не ставитися так серйозно до петицій. Він зазначив, що стенд є на майдані зараз і буде там доти, поки не встановлять пам’ятник на меморіалі. А сам стенд тоді перенесуть до музею.

Коментарі
28 Липня 2016, 18:29
бо коли в 2015му році там поруч розмістили нових ідолів украінців козу та барана це було дико.хлопці зовсім не за те загинули.правда вільним каменщикам відніше
28 Липня 2016, 19:00
Чому меру очі колять вбиті хлопці! Чи совість нечиста ! Хай буде стела і всі хто приїде в місто бачать ,що йде війна і скільки вбитих, число яких збільшується! Слава героям ! На чільному місці!
28 Липня 2016, 19:44
СТЕЛУ НЕ ЗАЧІПАТИ !!! А світлини від сонця вже вигоріли , то іх оновити .
28 Липня 2016, 23:36
2 РОКИ !!!!!!!! і В МУЗЕЙ??????????????????Тепер щоб мені друга побачити потрібно за вхід платити?????!!!!!!!!!!
29 Липня 2016, 01:19
Хочуть заховати подалі. Війни в нас немає, вбитих немає...Будуть загиблих згадувати один раз в рік. Мені ця стела не заважає. Не заважає вона і рідним загиблих.Такі гарні слова мер і депутити казали, що будуть загиблих пам'ятати , а тепер що?
21 Вересня 2016, 00:49
Яке сильне коріння має комунізм ! Червона площа - кладовище посеред міста. І нам<br/>таке ж потрібно.
21 Вересня 2016, 12:12
А я рахую також,що непотрібно робити кладовище посеред міста. Бо йдеш і подивишся на цих гарних,молодих діток боляче,страшно. І настрій зіпсований на цілий день. На Холм слави перенести,хто схоче той поїде і подивиться.Ну центр міста не кладовище.Загиблим це вже не допоможе, а для чого тут піар на смертях і горі.