Коли у Луцьку буде гаряча вода

19 Серпня 2015, 11:59
11933

Подачу гарячої води у квартири лучан відновлять, скоріш усього, до 22 серпня – пообіцяв луцький міський голова Микола Романюк.

Про це  Романюк заявив в інтервʾю інтернет-виданню «Район.Луцьк».

Гаряча вода буде. Сподіваюся, її включать на наступному тижні (розмова відбувалася у пʾятницю, 14 серпня - ред.). Для цього все зроблено, погоджено на державному рівні, за що, зокрема, дякую голові ОДА Володимирові Гунчику, а також міністру енергетики Володимирові Демчишину».

Окрім того, Романюк нагадав, що гарчу воду відключили через борги.

«Пригадайте, чому відключили гарячу воду. У нас була заборгованість за газ – 59 млн грн. Станом на 18 серпня  поточна заборгованість «Луцьктепло»  перед НАК «Нафтогаз Україна»  – 23,2 млн грн. І все одно з цього 28,5 млн – це борг населення», - повідомив Романюк.

«Ми не маємо іншого виходу, як просити лучан розрахуватися з боргами, а постачальників – реструктуризувати Луцьку цей борг, давши час на його погашення. Іншого виходу немає», - додав мер.

«Я знову й знову дякую тим лучанам, які вчасно платять за комуналку. А тих, хто не платить, вкотре прошу: не створюйте проблем для інших. Звісно, тривають суди, але тим, хто платить, від цього не легше», - вважає міський голова…

«Утім, воду в переважній частині міста увімкнуть і вимикати не будуть. Але частина тепломереж ще на ремонті. Тому води в деяких будинках тимчасово не буде», - попередив Микола Романюк.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ РОЗМОВУ З МИКОЛОЮ РОМАНЮКОМ

Коментарі
19 Серпня 2015, 15:42
Романюк-*господар*.особливо-напередодні св*ят або виборів.Хвала Богу скоро закінчиться таке*господарювання*.
19 Серпня 2015, 16:52
хай засуне собі ту воду в свою хитру ожпу. умдак
22 Серпня 2015, 21:29
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
26 Серпня 2015, 14:45
Файно працює модерація коментів. І да, багато ж нормальних людей тут ходить читає/коментує... :/
05 Вересня 2015, 04:09
Вже 4 вересня, а гарячої води ще немає. Для чого тоді робити ці голослівні заяви і давати людям якусь надію на краще? Хай би сам спробував 3 місяці пожити без води. Тоді б він її швиденько включив
11 Вересня 2015, 12:45
Сьогодні 11... Романюк, давай до мене жити? Можу приїютити на декілька днів, щоби знав, як то воно.
12 Вересня 2015, 02:17
Бажаю вам пане Романюк,завжди жити як ми зараз
12 Вересня 2015, 22:25
Поспівчувайте людям,у яких малесенькі дітки, яким рученятка потрібно мити в холодній воді!!!Ми живемо не заможно, але за квартиру платимо завжди і стараємося вчано, і від того самі ж страдаємо...
13 Вересня 2015, 18:20
Сьогодні 13.09.2015... <br/> В цей момент я на кухні грію собі воду аби нормально помитись, проте це нормальним не назвати! Я в котре виливаю, нагріту мною, гарячу воду в тазик і розбавляю її холодною...і я за*бався!
14 Вересня 2015, 15:03
Самое смешное, что много людей опять проголосуют за Романюка, типа, он ведь дороги сделал. А то, что эти дороги, как и в принципе все в городе, пять лет вообще никто не трогал, не важно. Воду дай, народный избранник!!!
22 Вересня 2015, 23:04
Сука той романюк а не господар
29 Вересня 2015, 08:43
в нашому будинку заборгували люди 31тис. за воду гарячу.і це не бідні ,а базарники,які кожен день мають гроші.а чому страдаємо через них ми. обріжте їм за борги труби і буде порядок. а писати гадость про романюка не варто. то наша нація привикла, хто робить то того ще поганяють.а ти олю сама сука, а романюк пес чоловічого роду. а владимир краще вивчи українську мову, український хліб їси, а кацапом остався. не тобі судити про волинян.
07 Жовтня 2015, 20:51
плачу вчасно-а води я к не було -так і не має!!!!!!!!!!!!!!!