Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Підгайці
Підгайці

Депутат, голова, підприємець: хто хоче керувати Підгайцівською громадою

13:59 01.12.2018
748

Підгайцівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 138 кандидатів у депутати та 3 кандидати на посаду сільського голови на виборах 23 грудня.

Відповідно до постанови № 147 Підгайцівської ТВК «Про реєстрацію кандидатів на посаду Підгайцівського сільського голови на виборах 23 грудня 2018 року» зареєстровано трьох кандидатів на посаду сільського голови Підгайцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади: одного – від партії та двох шляхом самовисування, — повідомили в громадській організації «Опора».

Так, на посаду Підгайцівськогосільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

  • Семенюк Юрій Михайлович (Підгайцівський сільський голова, висунутий шляхом самовисування);
  • Приходько Валентин Васильович (депутат Луцької райради, висунутий ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);
  • Мельничук Віктор Васильович (підприємець, висунутий шляхом самовисування)

Для участі у перших виборах до Підгайцівськоїсільської ради громади виборча комісія зареєструвала 86 кандидати від партій: «УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Громадянська позиція», БПП «Солідарність»та Радикальна партія Олега Ляшка, «Національний корпус» та Соціалістична партія України.Ще 52 претенденти на здобуття депутатського зареєстрували шляхом самовисування.

Відповідне рішення було прийняте відповідно до постанови № 146 Підгайцівської ТВК «Про реєстрацію кандидатів в депутати Підгайцівської сільської ради ОТГ на виборах 23 грудня 2018 року» від 29 листопада.

Громадянська мережа «Опора» проаналізувала також кількість кандидатів в одномандатних виборчих округах.

Найбільше претендентів на посаду депутата зареєстровано в округах № 3, № 7, № 13 і №14 – по 8 осіб відповідно, найменше кандидатів – по 3 особи – у виборчих округах № 2, № 16 та № 26.

В інших округах виявили бажання балотуватись: по 4 кандидати – в округах № 4, № 19 та № 23-25, по 5 кандидатів – в округах № 1, № 5-6, № 8, № 10, № 15, № 17 та № 21, по 6 кандидатів – в округах № 11-12, № 18, № 20 та № 22, а також 7 кандидатів зареєстровано у виборчому окрузі № 9.

Читайте також: Липини: хто може очолити ОТГ

Загрузка...
Коментарі
12 грудня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин