Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Вусенко
Юлія Вусенко

Юлія Вусенко прокоментувала рішення більшості Луцькради, яка не «пустила» її в «бюджетну» комісію

11:17 30.11.2018
332

Депутатка Юлія Вусенко розповіла, що проект рішення, за яким вона мала стати членкинею «бюджетної» комісії, не підтримали через вказівку депутата Ігоря Поліщука.

Про це вона написала 29 листопада в Facebook.

«Сьогодні на сесії розглядався проект рішення, який стосувався роботи постійних депутатських комісій ради. Звичайно, розуміючи, що судова справа про поновлення (про поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря, - ред.) знову заходить в першу інстанцію, тому затягнеться ще на тривалий час, я, як депутат, внесла пропозицію про входження до бюджетної комісії ради. Проте більшість не проголосувала таку пропозицію і вона пройшла лише з другого разу після мого виступу з проханням про підтримку», — висловилася Юлія Вусенко.

На думку депутатки, така ситуація не є дивною, адже в такому форматі комісія буде дієвою і прийматиме контрольовані рішення лише за умови присутності всіх членів комісії, до яких, до речі, доєднався ще один представник фракції «УКРОП» в міськраді.

«Але найцікавішим був фінал голосування. За вказівкою Поліщука — проект рішення не набрав голосів більшості і переформатування комісій ради не було затверджено. Така поведінка ще раз довела несамостійність сформованої більшості, а також не спроможність входити у діалог зі своїми політичними опонентами у професійній площині.

Усі заклики про обов’язковість роботи депутатів у постійних депутатських комісіях ради виявилися простим гонінням за черговою «сенсацією» для маніпулювання думкою громади, а неможливість приймати реальні рішення — підтвердили спроможність роботи більшості лише після погодження людей з «директорії», — написала Юлія Вусенко.

Читайте також: ТОП-10 скандалів волинської «Батьківщини»

Загрузка...
Коментарі
10 грудня
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин