Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Де і на чию честь у місті встановлені меморіальні дошки

17:13 22.07.2016
1345

У Луцьку встановили 11 меморіальних таблиць на честь видатних осіб та подій і 27 пам’ятних дощок на честь загиблих бійців в зоні проведення АТО.

Найбільше меморіальних таблиць встановили у центрі міста. Згідно з інформацією, яку надали Район.Луцьк у міськраді, на будівлях у центрі Луцька висить сім меморіальних таблиць, встановлених на честь видатних осіб чи подій. У Старому місті меморіальних дощок нарахували дві. Ще по одній пам’ятній таблиці знаходиться у районі Балки та у 33-му районі.


Для того, щоб подивитися деталі, натисніть на іконку.

На честь загиблих в АТО бійців пам’ятні дошки встановлюють на стінах будинку, де вони проживали, або на фасадах навчальних закладів.

Найбільше пам’ятних дощок – шість – встановили у 33-му мікрорайоні, п’ять таблиць висить на стінах будівель у центрі міста. Ще по три дошки знаходяться у районі Балки, Гущі та у 40-му мікрорайоні.

По дві меморіальні таблиці встановили у районі ДПЗ та на Завокзальному, а на Кічкарівці, у Дубнівському мікрорайоні та у Старому місті відкрили по одній пам’ятній таблиці.Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Загрузка...
Коментарі

школа

22:00 22.07.2016

Помилка: в школі №9 Гулюку С.М. дошка не встановлена.

го-го

11:41 23.07.2016

Данилу Братковському не згадали! Халявний список?

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин