З російського полону повернувся військовий із Торчинської громади Дмитро Іващук

Софія Матвіюк

Софія Матвіюк

#   2277

З російського полону повернувся військовослужбовець із Торчинської громади Дмитро Іващук

Про це 15 травня повідомив т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк

Разом із ним додому в Україну звільнили ще чотирьох захисників із Волині:

  • Олександр Дяченко з села Древині Володимирського району,
  • Віталій Жук зі Старої Вижівки,
  • Анатолій Лук’янчук із села Волошки Ковельського району.

Також додому повертається Юрій Сухецький – уродженець та житель смт Ялта Маріупольського району Донеччини, мама якого проживає нині на Волині, у селі Вишнів Ковельського району. 

Усі воїни перебували в російському полоні ще з 2022 року. Весь цей час їх чекали родини, друзі, побратими та вся країна. І після довгих місяців і років невідомості рідні нарешті почують найдорожче: «Я вдома».

Останні новини

Всі

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026