З російського полону повернувся військовий із Торчинської громади Дмитро Іващук

З російського полону повернувся військовослужбовець із Торчинської громади Дмитро Іващук.
Про це 15 травня повідомив т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк.
Разом із ним додому в Україну звільнили ще чотирьох захисників із Волині:
- Олександр Дяченко з села Древині Володимирського району,
- Віталій Жук зі Старої Вижівки,
- Анатолій Лук’янчук із села Волошки Ковельського району.
Також додому повертається Юрій Сухецький – уродженець та житель смт Ялта Маріупольського району Донеччини, мама якого проживає нині на Волині, у селі Вишнів Ковельського району.
Усі воїни перебували в російському полоні ще з 2022 року. Весь цей час їх чекали родини, друзі, побратими та вся країна. І після довгих місяців і років невідомості рідні нарешті почують найдорожче: «Я вдома».
Читайте також:
- Район.IN.UA
Оперативна інформація: обстановка на фронті станом на ранок 7 червня
- Район.IN.UA
Втрати росіян на 6 червня: ліквідовано ще 1 380 окупантів
- Стара Вижівка
У Сереховичах ушанували пам'ять дітей, загиблих через російську агресію
- Маневичі
В обміні, який відбувся сьогодні, є захисник з Колківської громади
- Район.IN.UA
Сили оборони уразили пункти управління, позиції БпЛА та осередки живої сили окупантів, – Генштаб ЗСУ
