У Боратинській громаді провели навчання для добровольців-пожежників

Софія Матвіюк

Софія Матвіюк

#   296

У Боратинській громаді відбулося навчання для добровольців-пожежників, під час якого учасники вдосконалили практичні навички гасіння пожеж та ознайомилися з алгоритмом дій у разі виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.

Офіцер-рятувальник громади разом із рятувальниками Луцького району відпрацювали з добровольцями алгоритм забору води з пожежного гідранта та подачу її на гасіння умовної пожежі. Волонтери Червоного Хреста розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів.

Такі тренування дозволяють підвищити рівень готовності до реагування на надзвичайні ситуації та забезпечити безпеку мешканців громади.

Останні новини

Всі

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026