Дві втрати для Луцька: підтвердили загибель захисників України

У Луцьк надійшли офіційні сповіщення про загибель двох військовослужбовців, які повернуться додому «на щиті».
Сумні звістки сповістили 11 травня на сайті Луцької міської ради.
У боротьбі з російськими окупантами загинули лучани Василь Зубчик, 1975 року народження, та Валерій Максимчук, 1979 року народження.
За інформацією міської ради, Василь Зубчик помер 3 травня 2026 року внаслідок отриманих поранень у районі селища Олексієво-Дружківка на Донеччині.
Валерій Максимчук загинув 10 серпня 2025 року в районі села Петропавлівка Харківської області.
У міській раді висловили щирі співчуття родинам загиблих захисників, наголосивши, що громада розділяє біль непоправної втрати та схиляє голову в скорботі.
Про дату, час та місце поховання військовослужбовців повідомлять додатково.
