Дві втрати для Луцька: підтвердили загибель захисників України

Ірина Воротна

Ірина Воротна

#   4067

У Луцьк надійшли офіційні сповіщення про загибель двох військовослужбовців, які повернуться додому «на щиті».

Сумні звістки сповістили 11 травня на сайті Луцької міської ради.

У боротьбі з російськими окупантами загинули лучани Василь Зубчик, 1975 року народження, та Валерій Максимчук, 1979 року народження.

За інформацією міської ради, Василь Зубчик помер 3 травня 2026 року внаслідок отриманих поранень у районі селища Олексієво-Дружківка на Донеччині.

Валерій Максимчук загинув 10 серпня 2025 року в районі села Петропавлівка Харківської області.

У міській раді висловили щирі співчуття родинам загиблих захисників, наголосивши, що громада розділяє біль непоправної втрати та схиляє голову в скорботі.

Про дату, час та місце поховання військовослужбовців повідомлять додатково.

Останні новини

Всі

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026