Форум партнерства та стійкості у Луцьку об’єднає громадський сектор Волині та Рівненщини

У Луцьку відбудеться Форум партнерства та стійкості для громадського сектору Волині та Рівненщини.
Захід запланували на середу, 27 травня. Про це повідомили у громадській організації «Волинський Інститут Права».
Центральна тема форуму – як громадські організації можуть розвиватись і посилюватися завдяки партнерствам.
Панельні дискусії будуть присвячені таким темам:
- як створити інституційно сильну громадську організацію в умовах турбулентності;
- як організаціям будувати партнерства, які допомагають ставати міцнішими;
- як співпрацювати з владою, а не ховатись у своїй бульбашці.
Крім цього, запланували практичні заняття на такі теми:
- як написати грантову заявку, щоб отримати від донорів омріяне “так”;
- розібратись, чому ЗМІ не пишуть про громадський сектор і як це виправити;
- як громадам і ГО працювати із ветеранами.
Початок о 10:00. Точне місце проведення події надішлють зареєстрованим учасникам.
Реєстрація триває до 20 травня за лінком.
До участі запрошують представників громадського сектору Волині та Рівненщини, представників місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, медійників, експертів, просто активних жителів, яким цікаво дізнатись більше про діяльність громадського сектору.
