У Луцьку патрульні допомогли літній жінці повернутися додому

У Луцьку патрульні поліцейські спільно з небайдужими громадянами допомогли літній жінці, яка загубилася, повернутися додому.
Як повідомили волинські патрульні, жінку помітили на зупинці громадського транспорту. Вона перебувала сама, була розгубленою, не орієнтувалася в просторі та не могла пояснити, де проживає і як дістатися додому.
На місце викликали патрульних. Інспектори поспілкувалися з жінкою, встановили її особу та доставили додому. Там на неї вже чекав чоловік.
У поліції подякували громадянам, які не залишилися осторонь та повідомили про ситуацію на лінію 102.
