Луцьк після російського обстрілу: у місті задимлення, відкрили лінію для власників пошкодженого житла

У Луцьку після ворожого обстрілу в окремих районах спостерігається інтенсивне задимлення. Мешканців закликають зберігати спокій, але бути максимально обережними.
Про це 1 квітня повідомляє Район.Луцьк.
Як зазначили у ДСНС, наразі триває ліквідація наслідків атаки. Зокрема, рятувальники вже ліквідували займання багатоповерхівки, яке виникло через падіння уламків ворожого безпілотника. Водночас роботи з гасіння пожеж на складах ще тривають.
Станом на 9:45 інформації про потерпілих не надходило.
У зв’язку із задимленням лучанам рекомендують:
- за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі;
- не відчиняти вікна до стабілізації ситуації;
- у разі необхідності виходу надвір використовувати засоби захисту органів дихання.
Особливу увагу просять приділити дітям, людям старшого віку та тим, хто має захворювання дихальної системи.
Якщо житло зазнало пошкоджень унаслідок обстрілу, мешканців просять звертатися за телефоном: 77-31-52.
Громадян закликають стежити за офіційними повідомленнями та дотримуватися рекомендацій екстрених служб.
Через ліквідацію наслідків обстрілу в Луцьку перекрили частину вулиці Конякіна.
Читайте також:
- Район.IN.UA
Атака російських БпЛА на Полтавщину: четверо поранених, серед них – дитина. ОНОВЛЕНО
- Ужгород
На Закарпатті попереджають про небезпечні уламки БпЛА після атаки
- Хуст
Дрони атакували інфраструктуру на Закарпатті: є постраждалий
- Луцьк
Луцьк атакували російські шахеди: є прильот на підприємство та пожежа у житловому будинку
