Волинян запрошують на презентацію останнього роману Івана Корсака

14 Листопада 2018, 17:17
Іван Корсак 1375 Джерело: Таблоїд Волині
Іван Корсак

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує у «Адреналін Сіті» на презентацію останнього роману Івана Корсака «За серпанком, загадковим серпанком».

Презентація відбудеться 16 листопада о 17:00.

В’єтнамська війна (1959–1975) починалася для сучасних українців до болю знайомо. Неоголошені терористичні дії диверсійних загонів комуністичного Північного В’єтнаму проти демократичного Південного.

Російський слід і російський стиль загарбницької гібридної війни, яка мала на меті поширення комунізму і ліквідацію демократичного ладу. Радянські агенти впливу антивоєнної
кампанії хіпі в Америці. Підкуп «совітами» ключових фігур і інформаторів ФБР.

Традиційним був і «український слід» у цій війні. Певна річ, на боці демократичного табору. І, певна річ, героїчний. Діти вчорашніх комбатантів ніби продовжили справу батьків, знову воюючи з «чевоною чумою».

Той самий ворог. Та сама звитяга. Недарма ж одного з пілотів, майора армії США Мирона Дідурика з Тернопілля, американці прозвали «скаженим козаком»… Він загинув від кулі, щойно його гелікоптер торкнувся землі. Не зрадивши козацької честі й ідеалів свободи. Розуміючи, що герої не вмирають…

Учасники заходу: Віктор Вербич, Олеся Ковальчук, Ольга Ляснюк, Ніна Горик, Микола Кучерепа, Віктор Корсак, Галина Яструбецька та інші.

Ведуча:  Світлана Кресак.

Адреса:  вул. Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті».

Вхід: вільний і бажаний!

Афіша заходу
Афіша заходу

 

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром