Шестирічна лучанка завоювала золото на чемпіонаті з карате

13 Листопада 2018, 11:52
6147

Лучанка Аріна Киричук здобула дві золоті медалі на відкритому чемпіонаті Білорусі з карате версії JKA WF.

Змагання відбулися 11 листопада в Мінську, – пише в себе на сторінці у Facebook Президент JKA WF України Олександр Крисько.

Крім господарів турніру участь у змаганнях взяли команди України, Росії та Латвії. У складі української збірної було 16 спортсменів.

За інформацією Олександра Криська, українська команда завоювала 20 медалей: 7 золотих, три срібних та 10 бронзових.

«Шестирічна Лучанка Аріна Киричук, яка місяць назад стала чемпіонкою світу з версії Хачі-о-Кай в двох видах програми – знову підтвердила свій високий клас, завоювавши дві золоті медалі в ката та куміте», – йдеться в його дописі.

Інший представник клубу ,«Любарт» із міста Вараш – Богдан Ходаковський став першим в ката (14-15 років). 12 – річний лучанин Юра Невелич, який змагався в найтяжчій категорії, де було 26 учасників, став п’ятим, зупинившись в бою за бронзову медаль.