У Підгайцях ліквідували пожежу в житловому будинку: працювали три підрозділи ДСНС
У селі Підгайці Луцького району сталася пожежа в приватному житловому секторі. Повідомлення про займання надійшло до Служби порятунку «101» 28 лютого о 16:51.
На місце події оперативно виїхали чергові екіпажі 1-ї та 25-ї державних пожежно-рятувальних частин Луцька, а також фахівці оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС.
По прибуттю вогнеборці з'ясували, що вогонь охопив покрівлю будинку. Через щільне задимлення рятувальникам довелося працювати у спеціальних захисних апаратах для дихання. Для приборкання стихії подали три водяні стволи.
Спільними зусиллями пожежу вдалося повністю ліквідувати о 17:57. За офіційною інформацією, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Наразі фахівці встановлюють остаточну причину виникнення вогню.