У Луцьку активні волиняни об'єдналися заради розвитку області

11 Листопада 2018, 09:53
2878

У Луцьку організували обговорення у форматі «відкритого простору» на тему «Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?».

Захід відбувся 9 та 10 листопада у приміщенні навчально-сервісного коворкінг-центру «А-В Hub», — повідомляє «Волинський Інститут Права».

Протягом двох днів більше 30 активних волинян могли не тільки поспілкуватися між собою та обмінятися цікавим досвідом громадської діяльності, а й напрацювати спільні проекти для розвитку краю.

«Завдяки цій ініціативі зібралися активні люди, які працюють у різних сферах: представники культури, бізнесу, ОТГ, молодіжних та екологічних об'єднань. Усіх об’єднує бажання зробити життя громад кращим. Тому, не дивно, що саме теми активізації населення для вирішення тих чи інших проблем та як зробити так, щоб суспільство більше довіряло громадським організаціям, викликали найбільше обговорення у присутніх», —зазначила представниця ГО «Принцип» Руслана Моклиця.

За результатами заходу, напрацьовали план дій для реалізації культурних і соціальних проектів та створення місцевих мереж громадських організацій задля кращої комунікації активних громадян та ефективної реалізації спільних ініціатив.

«Я йшла на цю зустріч з думкою про те, який проект можна запропонувати для спільної роботи. Різні були варіанти, але рада, що в обговоренні якось невимушено народилася ідея підвищення фінансової грамотності для жінок, які зіткнулися із складними життєвими обставинами. Будемо разом шукати кошти для її реалізації», — розповіла учасниця «відкритого простору», голова ГО «Розвиток Волині» Ірина Колковська.

Співорганізатор заходу, голова «Волинського інституту права» Ірина Гайдучик зазначає, що активні обговорення та напрацювання учасників «відкритого простору» підтверджують важливість таких заходів для громади.

«Те що я зрозуміла за ці два дні — ми мало спілкуємося між собою, мало знаємо один про одного. Тому добре, що за ці два дні ми створили такий майданчик для обговорення. Радо всіх запрошуємо до співпраці з нашою організацією і будемо намагатися робити все можливе для подальшого обміну досвідом та навчання».
 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром