Завтра в Луцьку — віче водіїв авто на єврономерах

10 Листопада 2018, 16:52
5615

У Луцьку  водії авто на єврономерах влаштовують віче щодо доступних ставок розмитнення машин.

Нагадаємо, 8 листопада, на Замковій площі у Луцьку відбулися збори автомобілістів, де обговорили закон 8487 (щодо легалізації так званих «євроблях»). Учасники заходу вирішили звернутися щодо питання доступного розмитнення до органів місцевого самоврядування області та міста з озвученням позиції громади. Також вирішили провести віче.

10 листопада з'явилося повідомлення з анонсом заходу.

«Увага!!! В неділю 11.11.2018 на театральній площі в місті Луцьк відбудеться Всеукраінське віче у звязку з неадекватними цінами на розмитнення авто всіх бажаючих просим долучитися.зустріч відбудеться о 12.00», — йдеться в повідомленні.

Коментарі
10 Листопада 2018, 19:05
Розмитнення має вартувати не більше 100 доларів
10 Листопада 2018, 19:22
НІ І ЩЕ РАЗ НІ 100$ ЦЕ ДОРОГО. ПОВИНО БУТИ НЕ БІЛЬШЕ 10$///
10 Листопада 2018, 20:10
Машині їдьте реєструйте, а не кукарікати ще збираєтеся
10 Листопада 2018, 21:28
задрали чому одні розмитнюють нормально інші бастують
10 Листопада 2018, 21:38
А в мене всі авто ліві нерозмитнені але на наших номерах
10 Листопада 2018, 22:04
З кожної машини по 1000 баксів чи не зажирно для жидомасонів
11 Листопада 2018, 00:39
Так нольове розмитнення учасникам бойових дій.Всім хапугам баригам смердам кацапським свинособакам без націі цій всій швалі яка ховається від захисту УКРАІНИ розмитнення збільшити.
11 Листопада 2018, 01:33
Чому віче саме"євробляхарів"?Давайте також зберемо віче"укрбляхарів",і будемо вимагати часткового повернення коштів за розмитнені авто!!Почати з "автоходи"у Луцьку,і завершити в урядовому кварталі столиці!Як ідея?
11 Листопада 2018, 09:17
І ціну на газ зменшити в три рази а інакше жидомасони і чурки тіпа Ахметова на вихід
11 Листопада 2018, 11:00
Зберіться і спаліть їх там!<br/> Ви задовбали! Якщо в нас будуть діяти стандарти як в Європі,то тримати старого зламка буде дорожче вашого розмитнення!