Над містом пролетів пасажирський літак

14 Липня 2016, 10:37
6706 Джерело: lutsk_avia

Над Луцьком  і прилеглими селами нещодавно пролетів військово-транспортний літак Іл-76МД зі складу 25-ї бригади транспортної авіації (аеродром Мелітополь в Запорізькій області).

Про це повідомили у спільноті  Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈".

«Активісти працюють на позиціях. Очікується приліт бойових літаків, заплановану дату прильоту могли перенести. Більш детальну інформацію повідомимо дещо пізніше. Також викладемо відзнятий матеріал. Уважно слідкуйте за новинами в групі!» - йдеться у дописі.

Також вранці над містом пролетіла ланка військово-транспортних літаків Ан-26:

«Сьогодні вранці над м. Луцьк і прилеглими селами на висоті курсом на Старокостянтинів і Вінницю пройшла ланка військово-транспортних літаків Ан-26. Зняти прохід літаків над с. Підгайці в Луцькому районі вдалось активісту Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ ✈" Олександру Березенко», - повідомили у спільноті.

Пізніше повідомили таке:

Отже, два військово-транспортні літаки Ил-76МД зі складу 25-ї бригади транспортної авіації (аеродром Мелітополь в Запорізькій області) щойно приземлились на Луцькому військовому аеродромі!

ЗА ПОПЕРЕДНІМИ ДАНИМИ очікується приліт легких фронтових винищувачів МиГ-29 зі складу 114-ї бригади тактичної авіації (аеродром Івано-Франківськ). Повторюємо - ІНФОРМАЦІЯ ПОПЕРЕДНЯ !!!

Відеоматеріал з обох посадок, відзнятий нашим активістом Романом Дерев'янчуком , дивіться за посиланнями - http://vk.com/wall-4252783_8135 ;http://vk.com/wall-4252783_8146 .

Фото зроблені одним з Адміністраторів групи, постійним членом колективу Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈Богданом Горошоком .

1

1

2

 

Коментарі
14 Липня 2016, 14:01
Оце так в моєму селі і подія... Червоний день календаря...
14 Липня 2016, 14:01
ААААА -- марсіани прилетіли !!!
14 Липня 2016, 14:03
Премію Редактору !!! це просто надзвичайно важлива новина ! (напевне люди до цього не знали, що літаки літають )
14 Липня 2016, 14:03
Я в шоці)
14 Липня 2016, 14:13
Гей бо...и на районі, а чи думали ви над тим, чи таку інформацію варто оприлюднювати у наш час?
14 Липня 2016, 14:51
Оце тааак! До чого технології дойшли! В мій час такого не було!
14 Липня 2016, 15:31
Район.Луцьк ніколи серйозністю матеріалів не відрізнявся, навпаки пишуть про всяку дрібничку, на більше такі професіона не здатні, В районі і в Луцьку безліч глобальних проблем яеі потрібно піднімати, обговорювати і домагатись іх вирішення, а так легше прокукарікали про якусь дурничку і все - сторінка заповнена. то пишуть про собаку то про поломану лавку і т.п. БЕЗДАРІ.
14 Липня 2016, 16:01
ми раді, що шановні читачі стежать за нашим ресурсом, читають його та коментують! це дуже приємно редакції - бачити реакцію на свою роботу :) тим не менше, наше завдання - оперативно інформувати, для чого і призначена стрічка новин. у разі, якщо вам не достатньо інформації і ви бажаєте ще більше читати Район.Луцьк, просимо вас відкривати для себе інші можливості сайту :) у наших статтях ви знайдете багато цікавого та серйозного :)<br/>і наостанок зазначимо, що ми допомагаємо нашому місту ставати краще, тому банальна поламана лавка - це теж інформаційний привід. дуже жаль, що люди, які не бажають глибше прочитувати наш ресурс, судять &quot;по одежі&quot;.<br/>але ми вас зацікавили, тому свою місію можемо важати виконаною :)
14 Липня 2016, 16:20
То капец Літак пролетів -
14 Липня 2016, 16:57
Розклад польотів прикріпіть !
14 Липня 2016, 19:10
Тут шо для тролів намазано?
14 Липня 2016, 19:15
Оце в Борисполі просто новинний клондайк