Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Доступне житло від «Інвестора»: які іпотечні програми пропонує компанія

09:33 06.11.2018
278

Будівельна компанія «Інвестор» пропонує клієнтам, які не можуть відразу виплатити вартість квартири, взяти участь в іпотечних програмах від «ПриватБанку» та «Кредобанку».

Як розповіла 2 листопада під час прес-конференції маркетолог компанії Ірина Новосад, це великі і надійні банки, які на ринку кредитування в Україні — серед лідерів.

«Вони пропонують дещо різні умови іпотечного кредитування, але кожен має свої переваги... Наприклад, у «ПриватБанку» відсоткова ставка — 17,9% річних при кредиті на 20 років і мінімальному внеску 25% від загальної вартості житла... Дуже важлива перевага «Приватбанку», що вони враховують додаткові доходи. Якщо клієнт використовує картку «Привату», то банк може через неї відстежити рух коштів і встановити платоспроможність клієнта», — сказала вона.

Натомість «Кредобанк» для «Інвестора» розробив спеціальну програму — перші два роки клієнт виплачує лише 14,5% річних, а з третього року — 17%.

«Термін кредиту теж 20%. Мінімальний внесок — 20%... Перевага цього банку в тому, що він працює з нерухомістю на етапі зведення будинку, тобто є можливість придбання нерухомого майна на первинному ринку під заставу майнових прав... «ПриватБанк» працює вже з готовими об'єктами, а «Кредобанк» працює і з тими об'єктами, які ще в процесі будівництва... У нас є багато людей, які скористалися цією програмою», — додала Ірина Новосад.

Директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський зауважив, що «Приватбанк» дуже швидко ухвалює рішення щодо видач кредиту.

А «Кредобанк», за його словами, робить це трохи довше, але в них нижча ставка. Також за цією програмою вигідно купувати квартиру після початку будівництва, адже, як пояснив Андрій Разумовський, в зданих об'єктах «Інвестора» залишається мало непроданих квартир.

«Квартири з кращим плануванням купують відразу», — мовив він.

Умови іпотечного кредитування:

Банк Приватбанк «Кредобанк»
Відсоткова ставка 17,9% 14,5 % (1-2 роки), 17% (3-й рік)
Термін кредиту 20 років 20 років
Мінімальний внесок 25 % від загальної вартості житла 20 % від загальної вартості житла
Сума кредиту мінімальна – 100 тис.грн., максимальна – 2 млн.грн. максимальна – 3 млн. грн.

Якщо ви хочете придбати житло від будівельної компанії «Інвестор», звертайтесь у відділ продажів за телефоном:

096 030 20 10

або ж за адресою:

м. Луцьк, вул. Коперника, 13в

Сайт: www.investor.lutsk.ua

E-mail: [email protected]

Facebook: facebook.com/investorlutsk/

Instagram: bud.investor

Читайте також: Доступне житло у Луцьку: міф чи реальність?

Загрузка...
Коментарі
19 листопада
Сьогодні
Вчора
17.11.2018
16.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин