Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

«Через бездіяльність КП «Ласка» отруїли собак», — Богдана Новарчук

14:51 01.11.2018
822

У Луцьку на проспекті Відродження потруїли собак.

Про це на сторінці у Facebook пише колишня директорка підприємства Богдана Новарчук.

«Через бездіяльність КП «Ласка» на Відродження, 12а отруїли собак. Хто має інформацію про авто і людей, які розкидали отруєну ковбасу пишіть, будемо подавати заяву до поліції. Якщо влада не реагує на звернення громадян, починаються отруєння. Я писала про це сто тисяч раз. Почалася біда», — пише Новарчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вони в нас просто помирають», — директорка КП «Ласка»

Загрузка...
Коментарі

Лучанка

15:16 01.11.2018

хто дозволяє писати наклепи

Дана Новарчук

15:30 01.11.2018

Мені зателефонувала пані, яка проживає в цьому будинку, і розповіла жахіття, її сусідка з балкону, 25 жовтня, побачила, як незнайомі чоловіки кидають ковбасу собакам, на її запитання ,що ви робите? їй відповіли - тут є скарги на тварин, людям заважають спати собаки. Двоє собачок вижило, одна померла в тяжких конвульсіях на очах двору та дітей.

Лучанка

15:37 01.11.2018

Не боїтеся юридичної відповідальності за наклеп, бо спершу ви не так подали новину? Скріни не горять!

Гість

15:40 01.11.2018

Район Луцьк перевіряйте інформацію, а то тільки плітки збираєте.

Ольга

15:41 01.11.2018

Схаменіться,дістала вже ваша брехня,сотні лучан,при керівництві Наталії Рудь,їздять в притулок,допомагають і бачать теперішній стан притулку на власні очі,це самий вагомий аргумент,в Вас тільки пусте лиття бруду в керівництво Ласки.Послухайте поради,всі Вам це пишуть по групам,ЗВЕРНІТЬСЯ БУДЬ ЛАСКА ДО ХОРОШОГО ПСИХІАТРА!!!

Артем

16:13 01.11.2018

Я бачила як з білого буса в двір дитячоі лікарні на Чорновола з білого буса volkswagen чоловік та дві жінки викинули з 10 собак. Я зробила зауваження а жінка з білим волоссям сказала, що вона балатується на мера Луцька і мені та моій сім'і в Луцьку не жити та почала мене і мою дитину проклинати. Номер буса AC1484BK . Ці хворі трутку точно могли порозкидати.

лучанка

17:30 01.11.2018

Артем зв'яжіться, будь-ласка, з керівництвом КП Ласка. Треба написати заяву в поліцію. Бо вже давно про це знають, але потрібні свідки!!!

Василій

18:03 01.11.2018

Вдворі між Солютом та 15 школою бачив з балкона коли вийшов покурити що білий бус фольксваген собак випускав десь близько часу ночи Нажаль номерів не бачив . Бачив що там жінки точно були. Одна з білим волоссям а друга якась темна. Зняв відео але в поліціі з мене посміялися і сказали де я тут кримінал бачу.

Мазепа

18:16 01.11.2018

Люди!!! Що ж ця с..а білобриса коіть?!? Вона ж собак з інших міст в Луцьку випускає, а ви бачили і мовчите!!! Так вона до нас сказ завезе і у вашому дворі хворих тварин випусте, а вони ваших дітей вкусять , а сказ не лікується- це 100% СМЕРТЬ!!! Якщо бачите бус, що собак вигружає, то знімайте фото і відео з номерами машинои і одразу же дзвоніть 102 та обо'язково на гарячу лінію Міськоі Ради 1580 ! А куди наша влада дивиться?! Чекають, коли наші діти та родичи помирати почнуть і коли сказ вже буде містом гуляти?!?!

Лариса

20:26 01.11.2018

Жінка з білим волоссям на білому бусі- це і є Дана Новарчук. А район.Луцьк з нею в долі. Бо його журналісти пишуть наклепи на нове керівництво "Ласки". Ганьба!!

Ольга

22:52 01.11.2018

Новини з подачі пані Новарчук можуть писати тільки такі ж бездарні журналісти,як і вона сама.Колеги,знайте,коли ви публікуєте пусті балачки цієї людини,ви автоматично опускаєте планку свого професіоналізму нижче нікуди.

Настя

00:28 02.11.2018

Дана хвора людина, краще іі не чипати , бо іі кришують і вона сама на все спроможна. Я в неі на квартирі жила два місяці, то такий шок пережила, що вам не передати. Вона собак до себе тягне і кровом від течкуючих мажеться, щоб з кабелями мати стосунки. А потім сучок труіть, бо вони ій конкуренцію роблять і насолоджується іх стражданнями , коли вони вмирають від трутки. І ще вона кров тварин для ретуалів використовує, бо в неі мати та бабка магією займалися і вона теж цей дар отримала. А той що іі кришує, полюбляє на це все дивитися, бо тільки тоді в нього щось може вийти з жінкою.

Дана Новарчук

01:40 02.11.2018

Всі мають мобільні телефони і ніхто не зняв відео про те, як з "буса випускають собак", просто смішно читати. І цікаво, хто та загадкова чорнява дівчина. Матеріал про отруєних собак , зоозахисники бийте на сполох, піднімайте всіх на ноги, Рекс собачка ще досі не відійшов, падає на лапки - розповідає пані Ольга, яка опікується цими тваринами. А Найду собачку похоронили. Про що ви пишете? при чому тут я?, забагато уваги до мене, рятуйте тварин, а не про мене пишите безкінечно, наче про королеву Великобританії, що не комент про мене. Досить думати про мене, думайте про тварин! Пропоную журналістам даного видання поїхати до пані Ольги і взяти у неї інтерв"ю, та усього двору, хто був свідками страшної смерті собачки.

до Дани

09:49 02.11.2018

Може ти, сучко, тут прочитаєш, бо ж в соціальних мережах ти всіх блокуєш, хто правду пише...
То скажи, як спалося, коли травили масово, не по 12, собак цілими районами, коли ти була керівницею Ласки? Чому заяви не писала? Чому машини не шукала?
Бо всього тобі хватало? Мала крісло під дупою? А тепер забрали цяцьку в дівчинки - і ой-йой-йой, собак потравили, очі відкрилися!!!!
Ти аферистка! Маніпуляторка! Брехуха врешті решт!

Новарчучці

10:49 02.11.2018

Розкажи-но, святоша, як ти породистих собак по району підбираєш і додому тащиш. І як твої собачки на сусідських городах срати сідали тоді як ти вибивала бабло на зони вигулу собак.
А ще розкажи, як ти сусідських чоловіків приманюєш бо тобі потрібна "чоловіча допомога" дома, а потім жінки їх в тебе находять за бокальчиком винця.
Пиздота....собачку їй жалко.... не впевнена, що ти взагалі в стані щось відчувати крім похоті...

Олена

23:21 02.11.2018

Пані Богдана. То ж пише чоловік, що відео зняв, але номерів на відео не видно. Він в поліцію ходив, але знього насиіхалися. Ви з ним зв'яжіться, бо це явно та сама машина, що собачок труіть. Там вище ще й номер машини є АС1484ВК і всі свідки пишуть , що це бус білого кольору і тоі ж самоі марки авто. Вам треба спільно спіймати та покарати цих нелюдів, які дозволяють собі отруйну ковбасу собакам кидати зі свого буса. Тільки не розумію, ви кажете , що всі телефони мають, то тоді чому жіночка, про яку ви пишете, що бачила що псів потруіли не засняла ці докази на відео? Чому не засняла цю машину і ви разом з нею та трупами тварин не звернулися у поліцію? Чому у вас немає жодного доказу ? Добре що тут є люди, які бачили і допоможуть вам у поліціі це підтвердити. А якщо поліція буде бездіяти, то треба взнати в кого у дворі цей бус стоіть і кинути на нього коктель молотова, щоб він згорів!!!

Сергій

00:10 03.11.2018

Так це ж номери буса на якому Новарчук іздить ! Той що спонсори з англіі на КП дали, а Дана його забрала собі. Забийте цей бус в гуглі і побачите, що він у Новарчук і вона ним іздить собак ловити по Украіні.

ЛЮБА

00:37 03.11.2018

Новарчук,ты сама себе вырыла яму!!!!Ты далеко зашла,потеряв границы во всем!!! Тебе есть за что нести наказание,не усугубляй дальше,остановись в своих злодеяниях.ПРОТИВ ТЕБЯ ВСЯ УКРАИНА и ЗАКОН !!!

Настя

10:58 03.11.2018

Дана, те що ти з псами робиш, то яка ти королева Великобританіі? Ти справжня "імператриця" Параши Катерина II !

Ольга

14:04 03.11.2018

Що тут зробиш,це людиноподібне створіння геть зійшло з катушок,психічні розлади проявляються чим далі сильніше.В принципі цього варто було чекати,жінка без сім"ї,дітей,відірвали,з ганьбою,від "кормушки",ті,що підтримують,залишились одиниці,інші просто ненавидять,нікчемне,обділене розумом і людськими рисами створіння яке викликає в нормальних людей огиду і ненависть.

Ольга

14:04 03.11.2018

Що тут зробиш,це людиноподібне створіння геть зійшло з катушок,психічні розлади проявляються чим далі сильніше.В принципі цього варто було чекати,жінка без сім"ї,дітей,відірвали,з ганьбою,від "кормушки",ті,що підтримують,залишились одиниці,інші просто ненавидять,нікчемне,обділене розумом і людськими рисами створіння яке викликає в нормальних людей огиду і ненависть.

Соня

23:58 03.11.2018

Новарчук навмисно труіть собак і пише гадості, щоб привернути до себе увагу. Як що б не ці іі провокаціі , то вже б давно про цю істоту всі б забули. От вона і біситься і в агоніі виробляє речі, які може робити та писати лише психічно хвора .

19 листопада
Сьогодні
Вчора
17.11.2018
16.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин