Порушень не було: «Волинські новини» поширили фейк про Андрія Покровського

29 Жовтня 2018, 20:10
Андрій Покровський 3571
Андрій Покровський

У Луцьку ЗМІ поширили «фейкову» новину про те, що нібито рекреаційну зону «Сіті Парк», ініціатором створення якої став депутат міськради та співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Андрій Покровський, відключать від газопостачання.

Так, як йдеться в повідомленні на сторінці обранця громади в Facebook, на інформаційному ресурсі «Волинські новини» з’явилася недостовірна та спотворена інформація про вчинення ним грубого порушення, яке начебто потягне за собою відключення.

«Щодо цієї «сенсації» хочу зауважити наступне. По-перше, діяльність Громадянського Руху «СВІДОМІ» та моя депутатська діяльність не пов’язані з моєю господарською діяльністю і спрямовані на розвиток міста та громади», — вказано в заяві.

«По-друге, я як депутат міської ради та засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» буду продовжувати активну діяльність та реалізовувати наші проекти, незважаючи на такі «фейкові новини», які намагаються дискредитувати нас та мене особисто».

«По-третє, згідно з офіційним листом від комерційного директора ПАТ «Волиньгаз» Карпомиза Андрія Івановича жодних причин чи підстав для припинення (обмеження) газопостачання на об’єктах, які знаходяться на території рекреаційної зони «Сіті Парк», немає. Більше того, з моєї сторони жодних грубих порушень, які можуть спричинити відключення газопостачання, не вчинено».

«Враховуючи це, я звертаюсь до редакційного колективу «Волинські новини» з вимогою спростувати поширену ними недостовірну та спотворену інформацію.
І наостанок, прошу журналістів цього видання, роблячи такі «сенсації» перевіряти інформацію і дотримуватись принципу збалансованості та відокремлення фактів від думок, коментарів, авторських суджень та припущень», — звернувся до ЗМІ Андрій Покровський.

Читайте також: Журналісти вибачились перед Андрієм Покровським за некоректну інформацію

  

05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021