У Луцьку закидали яйцями керівницю Російського культурного центру

29 Жовтня 2018, 17:13
Ольга Саган 6235
Ольга Саган

У Луцьку обкидали яйцями керівницю «Російського культурного центру імені Віктора Чєрномирдіна» Ольгу Саган.

Ролик цього випадку 29 жовтня у Facebook виклав атовець Андрій Фафлей.

Він та кілька однодумців на вулиці запитали в Саган, чи планує та відвідати «VI Всесвітній конгрес російських співвітчизників, які проживають за кордоном».  

На це жінка відповіла запереченням і додала, що не має стосунку до сепаратистських заходів. Мовляв, про таке не можу бути мови, бо в Луцьку живуть її діти.

Однак ці слова не переконали її опонентів і ті кинули в неї декілька яєць.

Читайте також: «Проукропівці» та агенти Кремля: хто з Волині їздив на збіговисько до Росії

Коментарі
29 Жовтня 2018, 19:30
я з такими воював, як на бабу то герої, як сєпара побачать то живота крутить і повні штани гамна
29 Жовтня 2018, 19:45
сідим мірно.ждем указаній чи може вона представіть нас на сімінарах і кунфіренціях чи прідставіт себе.то ж баба.герман бандарєнка каралєская то баби.ващук тож баба.ждем що скаже гінєрал мда савчєнко отпустіть.то баба.згадався гойсман з втраченим мільярдом через закртття офторговлі з окуптеритор..а то мужик..
29 Жовтня 2018, 20:47
Може Саган і не найкраща людина в цьому місті, але вчиняти так, тим більше із жінкою - скотство. 5 чоловік чи скільки вас там, по одному боялись підійти херої? А гр. Фафлея і компанію притягнути до адміністративної відповідальності за ст.173 Кодексу про адмін правопорушення за дрібне хуліганство. Доказової бази вистачить, навіть без заяви потерпілої.
29 Жовтня 2018, 21:10
Такое поведение,по отношению к женщине,не делает чести нашим славным защитникам.
29 Жовтня 2018, 21:16
Краще Крим звільнили б та Донбасс від москаля,а то герої,жінок яйцями закидують,де ваша совість и гідність?
29 Жовтня 2018, 21:41
Знову вафлей. Цей херой можевоювати тильки з пенсионерами або з жинками.И титльки тоди . коли хероив не менше ниж у килька разив бильше. ВИН МОРАЛЬНИЙ УРОД . АНЕ
29 Жовтня 2018, 21:50
Астанавітесь
29 Жовтня 2018, 23:10
Хлопці молодці , намає чого днр і лнр независимою прославляти ,ще й у Луцьку !!!
29 Жовтня 2018, 23:11
За таких Саганок потім танки, ще й у нас в Луцьку їздити будуть ...
29 Жовтня 2018, 23:28
Це виходить , що жінка може у Луцьку,Россію та Днр з Лнр прославляти ,їздити до країни окупанта та ворога, під час Рісійсько-Української війни в Україні, і з нею нічого не роблять органи і служби бо вона шифратор, то значить з нею нічого не можна робити?! Хай дяює,що Український люд її не закидав камінням !!!
29 Жовтня 2018, 23:31
Це виходить , що жінка може у Луцьку,Россію та Днр з Лнр прославляти ,їздити до країни окупанта та ворога, під час Рісійсько-Української війни в Україні, і з нею нічого не роблять органи і служби бо вона шифратор, то значить з нею нічого не можна робити?! Хай дяює,що Український люд її не закидав камінням !!!
29 Жовтня 2018, 23:34
А що роблять зі зрадниками? Ми ведемо війну на сході!!! А вона Бач їздить в країну агресора... Стріляти таких треба
29 Жовтня 2018, 23:34
А що роблять зі зрадниками? Ми ведемо війну на сході!!! А вона Бач їздить в країну агресора... Стріляти таких треба
30 Жовтня 2018, 00:50
Повна деградація
30 Жовтня 2018, 00:50
Повна деградація
30 Жовтня 2018, 00:53
Ви нашому гаранту подібне зробіть тоді буде уважуха! а так.... до чого ви докотились?
30 Жовтня 2018, 02:23
МОЧКАНУТЬ СЕПЕРА
30 Жовтня 2018, 13:00
Чому нею не займаються відповідні служби? А Кононовичі чому досі на волі?
19 Грудня 2018, 00:46
Позбавити суку громадянства