Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Андрій Покровський
Андрій Покровський

Андрій Покровський запропонував стратегічні цілі розвитку Луцька

18:51 22.10.2018
764

Влада попросила надати пропозиції депутатів та інших свідомих та активних громадян щодо бачення стратегій розвитку міста.

Своє бачення того, якими мають бути стратегічні цілі розвитку міста, опублікував на Facebook-сторінці своєї приймальні депутат Луцької міської ради Андрій Покровський.

Стратегічні цілі розвитку Луцька до 2030 року, запропоновані Андрієм Покровським:

  • відкритість влади, підтримка та розвиток місцевого бізнесу;
  • сучасне міське господарство;
  • комфортні умови для життя та розвитку лучан і гостей міста.

«Стратегічні цілі – це фундамент, на основі якого буде сформовано цілісне бачення розвитку міста на наступні десятиліття. Саме тому ми прагнемо почути думки експертів, депутатів та простих лучан щодо цього «фундаменту» перед тим, як перейти до підготовки основного документу – Стратегії розвитку Луцька», – йдеться у дописі.

Також Андрій Покровський спільно із Громадянським Рухом «СВІДОМІ» закликає детально вивчити досвід стратегічного планування декількох європейських міст, у тому числі міст-партнерів Луцька, взяти з їхніх стратегій та їхньої реалізації те, від чого реально відчувають користь люди, те, без чого неможливо стати сучасним і комфортним містом у Європі.

Нагадаємо, стратегічний документ уже розробила громадська організація «Асоціація регіонального розвитку», яку очолює Петро Гоцалюк. Однак депутатський склад так її і не ухвалив.
Загрузка...
Коментарі

Горець

02:10 23.10.2018

Непогано попрацювали. Але як на стратегію, то все ж пунктів забагатко))
В стратегії не прийнято писати такі дрібниці як велодоріжки і безбар'єрні тротуари чи розігнаний ринок... це не стратегічні цілі а довбані хащі тактики.
Пункт про переорієнтацію Старого Ринку - дуже красномовно свідчить, що покровського і партію треба ігнорити на виборах. Стратеги)))
Скажіть їм хай у словник глянуть, щоб знали що таке стратегія насправді.

Лекторат

04:27 26.10.2018

І МЕНШЕ КРАСТИ

26 квітня
Сьогодні
Вчора
24.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин