«Треба робити українське модним, різностороннім», — соліст луцької «ФлайzZzи»

20 Жовтня 2018, 08:21
Андрій Тимчук і учасники зустрічі 1900
Андрій Тимчук і учасники зустрічі

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася мистецька зустріч з вокалістом, автором текстів та генератором ідей гурту «ФлайzZza» Андрієм Тимчуком «Музика як мова почуттів».

Як відомо, 1 жовтня гурт відзначив 18-річчя, — повідомили в прес-службі Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Про творчий шлях «ФлайzZzи», етапи становлення, концертні виступи, зйомки відеокліпів та багато іншого розповідав Андрій Тимчук під час зустрічі. Цікаво було дізнатися як створювався гурт, чому носить таку назву і в чому полягає секрет їхнього успіху.

З перших хвилин гість налаштував аудиторію на позитив, тому під час заходу панувала дружня невимушена атмосфера.

Натомість учнів 10-А класу гімназії № 4 імені Модеста Левицького цікавило: як Андрій Тимчук познайомився з учасниками гурту, як знімаються кліпи, звідки беруться ідеї та сюжети для них. Говорили про найкумедніші моменти життя та хвилини розчарування, дізналися що вже понад 12 років Андрій Тимчук свідомо не слухає російські пісні та не дивиться російські фільми, активно популяризує українську музику. Гурт «ФлайzZzа» постійно шукає якісь фішки, працює над тим, щоб не бути старомодними, намагається надати українській музиці сучасного звучання, щоб бути цікавими молоді.

«Ставку потрібно робити на молодь – саме вона може бути основним рушієм в подальших перспективах нашої держави. Треба робити українське модним, різностороннім, класним, щоб молоді люди це підхопили і надалі цим пишались та цінували, як це відбувається в будь-якій іншій країні», - зазначив Андрій. Він щиро любить своє – українське і слухачів закликав цінувати і любити українську музику, книги, кіно.

Читайте також: «Все українською», – лідер «ФлайzZza» «кайфанув» від репертуару в луцькому тролейбусі 

 

 

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021