Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
КП «Луцькводоканал»
КП «Луцькводоканал»

«Відмовляємося бути спонсором «Луцькводоканалу», — заява «Волиньобленерго»

15:38 19.10.2018
616

За останні шість місяців заборгованість КП «Луцькводоканал» перед ПрАТ «Волинобленерго» сягнула 13,3 млн грн внаслідок систематичної недоплати виставлених рахунків.

Проте так і не дочекалося реакції від луцького водоканалу, — йдеться в заяві, яку поширив прес-центр товариства.

«Район.луцьк» публікує заяву в повному обсязі:

«Волиньобленерго» звертає увагу лучан і керівництва міста, що систематичні недоплати КП «Луцькводоканал» за використану електроенергію створюють передумови для примусового обмеження електропостачання Волинської області в цілому. Щоб цього не допустити, товариство за рахунок власних коштів та банківських кредитів щомісяця покривало недоплати КП «Луцькводоканал», внаслідок чого утворився дефіцит коштів для виплати заробітної плати, ліквідації аварій, виконання програми ремонтів, сплати податків. Фінансовий ресурс товариства фактично вичерпаний.

На зазначену вимогу КП «Луцькводоканал» надало формальну відповідь про власну неспроможність погасити заборгованість і відмову від самостійного обмеження. Ні пояснення причин хронічної недоплати, ні конкретних конструктивних пропозицій «Волиньобленерго» так і не отримало. Також залишилося незрозумілим за рахунок яких активів може бути сплачено борг.

З метою забезпечення платежів державному підприємству «Енергоринок» та повернення банківських кредитів «Волиньобленерго» змушене скорочувати обсяги закупівлі електричної енергії. Тому зважаючи на розмір наявної заборгованості та відмову боржника самостійно обмежити споживання, «Волиньобленерго» доручило Луцькій міській філії підготувати схему електропостачання міста Луцька для глибокого обмеження електропостачання об’єктів КП «Луцькводоканал», а також підготувати і виконати необхідні організаційні заходи, передбачені законодавством у випадку припинення електропостачання.

«Волиньобленерго», маючи позитивний досвід партнерських відносин з аналогічними підприємствами Ковеля, Володимира-Волинського і Нововолинська, після висування цієї вимоги розраховувало на конструктивну ініціативу керівництва КП «Луцькводоканал». Однак цього, на жаль, не відбулося. Усвідомлюючи, що обмеження електропостачання об’єктів КП «Луцькводоканал» призведе до припинення водопостачання не лише помешкань лучан, а й важливих соціальних об’єктів – лікарень, шкіл, дитячих садочків тощо, ПрАТ «Волиньобленерго» звертається до керівництва міста, відповідних структур органів виконавчої влади міста, громадськості докласти зусиль для з’ясування причин, що поставили КП «Луцькводоканал» на межу відключення електропостачання, і конструктивного вирішення проблем.

Загрузка...
Коментарі
26 квітня
Сьогодні
Вчора
24.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин