Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Військові літаки з ромашками: волинська художниця представила виставку картин в Маямі

01:00 09.05.2018
405

У американському Маямі представили виставку картин волинянки Тетяни Калівошко.

На її роботах зображені квіти, що прориваються з дула пістолета, військові літаки з ромашками, бойова граната, більше схожа на квіткову вазу. До такої тематики картин, молоду художницю спонукала війна на Сході України, АТО, російсько-українська війна, збройний конфлікт – як би це не називали, а усім українцям болить за схід, пише Район. Ковель.

Коли здійснилась революція Гідності, саме в цей час Тетяна починає шукати себе в інших країнах і на відстані в пів земної кулі спостерігає за тим, що змінюється на її батьківщині.

«Вже четвертий рік як я живу по закордонах і не залежно від того, наскільки мені подобається Китай чи Америка, в моєму серці завжди Україна – моя близька і рідна вітчизна. І серце стискається, коли приїжджаю додому, й чую звідусіль лише розмови про політику, АТО і те, які ж жахливі ціни та зарплати. Моя остання виставка під назвою «Весняна війна» присвячена саме тій «безкінечній війні». Більшість земляків через всі ці складнощі, кризу, зальнодержавну депресію і безнадійність не цікавляться чимось прекрасним, а зокрема мистецтвом», – робить висновки художниця.


Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин