Центр Луцька «захопили» ремісники та митці

24 Серпня 2018, 15:32
2568

Традиційно до Дня Незалежності на центральній пішохідній вулиці обласного центру Волині «виростають» торгівельні ряди, де торгують продукцією народних майстрів: лучанам і гостям міста пропонують вишиванки, вироби з глини, соломи, квіткові композиції, сопілки, вироби з дерева та бісеру, іграшки тощо.

Чи не найбільшу увагу лучан та гостей міста привертають вишиванки. Вони вражають дивовижним багатством орнаментів та технікою вишивання. Є тут й ошатні сорочки вишиті бісером, вишиванки ручної роботи, прості сорочки з народним мотивами, інформує сайт Луцької міської ради.

Також є багато різноманітних віночків та намист, які купують дівчата, щоб причепуритися до свята. Діти роздивляються на усілякі народні іграшки та ляльки-мотанки.

Є великий вибір виробів з лози, сувеніри з дерева, інших природних матеріалів, глиняний посуд, вовняний народний одяг та багато іншого краму.

Тож тих, хто не встиг насолодитися мистецькими доробками, запрошуємо відвідати «Мистецьку вулицю», що простяглася вздовж вулиці Лесі Українки.

 

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021