Архів новин за 07 Жовтня 2015

18:10
Федерація футболу України задля фізичного розвитку дітей організувала національний проект «Відкриті уроки футболу»
17:10
На офіційних сайтах медичних закладів та на інформаційних стендах планують повідомляти населення щодо залишків лікарських засобів, закуплених на бюджетні кошти.
17:10
Тривалий час топ-темою для містян була проблема гарячого водопостачання
17:10
Персональні комп’ютери, монітори, принтери, телефони та інше комп’ютерне обладнання – всього на суму близько 120 тисяч гривень – придбав фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» для Волинського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
17:10
Луцький виконком відмовився створювати тимчасову спецдільницю в Луцькому слідчому ізоляторі обласного управління Держдепартаменту з питань виконання покарань – такий крок фактично позбавляє заарештованих права голосу на виборах.
16:10
У бюлетені кандидати на міського голову будуть розміщені за алфавітним порядком
16:10
Із 1 жовтня вступили у дію нові тарифи на центральне опалення – розрахунки робили згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вартість обігріву одного квадратного метра чи гігакалорії значно коливатиметься у різних регіонах та населених пунктах.
15:10
Відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог
15:10
У Луцьку понад місяць тому розпочали роботу Офіси розвитку кварталів. Фактично їхні працівники виконують завдання органів місцевого самоврядування: збирають інформацію про проблеми, які найбільше турбують місцевих мешканців, дають рекомендації, як правильно вчинити, а також самі долучаються до їхнього вирішення.
15:10
У місті організовують фестиваль урбаністичного мистецтва
15:10
ВОГО «Фундація розвитку громад» продовжує збирати кошти на прилади для військових
14:10
За прогнозами ВООЗ, в епідемічному сезоні 2015-2016 років на території північної півкулі світу, а, отже, і в Україні, будуть циркулювати три штами вірусу грипу (A/California, A/Швейцарія, В/Phuket).
14:10
У традиційній рубриці «Від виборів до виборів» Район.Луцьк пропонує перелік потенційних депутатів за округами у центральному районі Луцька. Ми продовжуємо знайомити читачів із списками кандидатів до Луцької міської ради, межами округів і дільницями, де городяни віддаватимуть голоси за претендентів на депутатські мандати.
13:10
Незабаром для студентів та викладачів Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки стане доступним мобільний додаток, у якому можна буде відстежити детальний розклад занять
13:10
В юнацькій бібліотеці відкриють виставку художниці Тетяни Панасюк
13:10
Луцькі пожежні врятували двох людей, які не змогли самостійно залишити приміщення, оскільки вихід заблокований вогнем та густим димом.
13:10
У традиційній рубриці «Від виборів до виборів» продовжуємо знайомити читачів із списками кандидатів до Луцької міської ради, межами округів і дільницями, де городяни віддаватимуть голоси за претендентів на депутатські мандати. Хто де працює і яку політичну ідеологію сповідує серед імовірних обранців громади? Відповіді – у нашому матеріалі.
12:10
Ще понад сто діток зможуть відвідувати садочок № 25
12:10
На вулиці Гордіюк розпочалися підготовчі ремонтні роботи дорожнього покриття. За словами виконроба, процес підготовки триває уже три тижні
12:10
У міській раді визначили четверо найпасивніших та 10 найбільш активних депутатів за кількістю подання депутатських запитів
24/09/2021 П'ятниця
24.09.2021
23.09.2021