Архів новин за 15 Червня 2015

19:06
Лучани, які проживають поблизу будівлі Луцької міської ради прийшли на прийом до міського голови попросити, аби їхнім дітям дозволили гратися на стоянці після завершення робочого дня.
18:06
Заклади торгівлі терміново почали шукати українськи аналоги замість російських брендів та не продовжують договори про постачання товарів з РФ.
16:06
Луцьк збираються зробити центром легкої атлетики України. Щоб місцевий стадіон відповідав міжнародним нормативам, на його реконструкцію скерують 6,5 мільйона гривень.
15:06
На проспекті Перемоги, 13 в книжковому магазині забудовниця облаштувала кафе. Однак у міському управлінні містобудування та архітектури запевняють: кафе встановлене лише на період будівництва. У проектній документації його не передбачено. І в цьому ніяких порушень нема.
13:06
Права частина автомобіля марки Шкода Октавія, який стояв на перехресті вулиць Данила Галицького-Кафедральної, частково провалилась під землю.
13:06
Уже протягом години усі райони Луцька охопила злива.
12:06
За неповних три місяці в Луцьку зловили близько десяти псевдоволонтерів, які «гастролюють» з сусіднього обласного центру. Їм оплачують житло, харчування, забезпечують доїзд та платять 30 відсотків від зібраних коштів.
11:06
Міська рада почала розробку проекту забудови всього району від проспекту Волі, 44а вниз до вулиці Глушець. Наразі наткнулися на проблему газової заправки, законність розташування якої поруч з житловими будинками під сумнівом.
10:06
Міська рада оголосила конкурс проектів, а місцеві політсередовища вчать їх писати. На вихідних один з лідерів луцької "Самопомочі" Петро Верзун провів майстер-клас з проектного менеджементу.
09:06
Сімейний фестиваль Happy Fest Picnic зібрав неочікувану кількість учасників і влип у перший скандал.
05/08/2021 Четвер
05.08.2021