40-й район: водій маршрутки виганяв маму з дитячим візком

25 Травня 2016, 16:44
6406 Джерело: gk-press.if.ua

Водій маршрутки №28 обурювався, що у громадський транспорт зайшла мама з дитиною та нескладеним дитячим візком.

Інцидент трапився 25 травня приблизно о 14:40 на вулиці Конякіна.

До маршрутки зайшла мама з півторарічною дитиною та дитячим візком. Водій почав сваритися з пасажиркою. Зокрема сказав:

 «Куди ви претеся з тією коляскою. Візок має бути складеним».

Прохання мами допомогти скласти візок водій проігнорував, і тоді вона запитала номер маршрутки. На це чоловік «огризнувся»: «Пишіть: 01 або 02».

На цьому конфлікт не вичерпався, водій далі продовжував поводитися по-хамськи і кричати, що візок повинен бути складеним, причому жінка тримала на руках дитину.

Пасажири почали заспокоювати водія і казали: «Як вона з дитиною його складе? Візок нікому не заважає. Маршрутка неповна».

Молода жінка таки дослухалася поради водія та зателефонувала за одним з номерів у поліцію.

Правоохоронці прийняли звернення і пообіцяли розібратися.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
25 Травня 2016, 20:03
Ну,сказав,ну склала,а в чому проблема? Пасажири теж не спішили помагати.
25 Травня 2016, 20:24
А він напевно на горбу свому ту коляску сунув.Безсовістний.
25 Травня 2016, 21:19
"пообіцяли розібратися" - ага
26 Травня 2016, 01:22
Фіксуйте номер машини і дзвінок у транспортний відділ міськради. Найкоротший і найефективніший шлях. Діяло блискавично і чітко.
26 Травня 2016, 01:51
Назрівала проблема того, що наші транспортні засоби не пристосовані ні на візки з дітками, ні на візки для інвалідів. Виникає питання, коли будуть ставити вимоги до перевізників, щоб транспортні засоби передбачали умови для перевезення людей з фізичними обмеженнями і батьків з дітьми. Чомусь завжди люди між собою виясняють відносини, при цьому не запитуючи у тих, хто за це відповідає і отримує зарплату...
26 Травня 2016, 12:48
Прийшов час викинути з міських вулиць цей відвертий непотріб - маршрутки! Містом мають курсувати великі міські автобуси, які відповідають усім вимогам сучасного міського громадського транспорту, в тому числі і з низькою підлогою, широкими проходами, обладнаними площадками для візків. Один автобус замінить три маршрутки, а це і розгрузить міський трафік, і зробить чистішим повітря в місті, і вирішить масу інших питань.
26 Травня 2016, 13:01
Водій-хам! Ще ю йому прийшлось одному з дитиною на руках зайти і маршрутку і коляску занести ще й скласти її, думаю після цього він не кричав би. Транспорт в нашому Луцьку просто жах! Я як молода мама в шоці!!! Старі тролейбуси, в яуих двкрі то не закриваються то не віжур впються, а ступеньки такі,що самостійно з коляскою не зайти не вийти. І маршрутку теж не пристосовані. Щоб дочекатись маршрутку з великою зажньою площадкою чи новий тролейбус треба з годину на зупинці провести, і то не факт що пощастить
26 Травня 2016, 14:49
Якщо за провину одного хамовитого водія шраф накладали на перевізника ,причому немалий,тоді перевізник ретельніше підбирав би персонал .А даному водію я думаю при зустрічі кожен тепер може не лише у спину плюнути.....Хамло і Бидло... Не скоро нам у Європу
27 Травня 2016, 01:01
Ото новина!!!! Аяяй! А давайте завтра про поїздку кожного пасажира напишемо. Щодня таке трапляється. І що?
27 Травня 2016, 01:03
Сьогодні зайшла в маршрутку # 11 з дитиною, наш народ бачіть дитину на руках і відвертаеться.Ніхто місце не уступить.Так само було на прошлому тижні в маршрутці # 23-люди тіпа не бачуть.Культури-00000
27 Травня 2016, 02:37
Ці маршрутчики вже ох... в корінь дуже багато собі дозволяють ......
27 Травня 2016, 03:04
Люди, починати треба кожному із себе. Куди нам до Європи? Місця в маршрутці ніхто нікому не уступить ніколи, ні старим, ні хворим, ні мамам з дітьми, ні вагітним, поваги до людей немає. А отже ви не поважаєте самі себе!!!!!!! А транспорт у нас дійсно такий, що з каляскою лише пішки...(((( або бус таксі. Проте за 860 грн декретних не накатаєшся!!!!(((
27 Травня 2016, 23:19
Ми живемо в Брюховичах. Водії в 90% хами, маршрутки вузькі або непристосовані для перевезення більше, ніж 15(!!!!!!!!!!) людей навіть стоячи. Недавно ризикнула і поїхала з візком у фіакрі... Задоволення ще те. Дує з підлоги прямо в обличчя дитини! Жах. Потім пересідала на 31. Відчула б себе людиною, якби не дивні чоловіки, які займаючи місце для візка, дивуються з того, що я пробую там стати! І не сліпі, малюнок на півмісця. А так мусиш заважати іншим пасажирам. Отак. Культура
27 Травня 2016, 23:19
Ми живемо в Брюховичах. Водії в 90% хами, маршрутки вузькі або непристосовані для перевезення більше, ніж 15(!!!!!!!!!!) людей навіть стоячи. Недавно ризикнула і поїхала з візком у фіакрі... Задоволення ще те. Дує з підлоги прямо в обличчя дитини! Жах. Потім пересідала на 31. Відчула б себе людиною, якби не дивні чоловіки, які займаючи місце для візка, дивуються з того, що я пробую там стати! І не сліпі, малюнок на півмісця. А так мусиш заважати іншим пасажирам. Отак. Культура
28 Травня 2016, 00:02
Тут деякі пишуть, наче "кожен день таке стається", і писати про це немає сенсу. Шановні, очевидно, ви ще не маєте власних дітей. Бо, якби просидівши пару років в декреті, вам потрібно було вирішити певні справи чи просто захотілось побачити щось, окрім свого мікрорайону, а водій маршрутки не впустив вас із габаритним візком та малечею, ви б завили вовком! Громадський транспорт повинен бути пристосований до інвалідних та дитячих візків. У разі відсутності такого забезпечення водій маршрутки зобов'язаний скласти візок або допомогти занести його у салон. Починати зміни варто з себе.
28 Травня 2016, 00:22
Так ото ж то, що з себе! Що змінять такі публікації? Нічого окрім обурення читачів. А написати заяви у відповідні структури пробували? Ось це і є "почати з себе". А ваша писанина про "деяких" допоможе лише вам самоствердитись. І до речі, якщо маршрутки не пристосовані до інвалідних і дитячих візочків, то варто ставити питання (у тих же підрозділах міськради) про можливість такого перевізника надавати послуги. От такі конкретні дії і публікація про них варті уваги.
29 Травня 2016, 11:19
Проблема назріла давно, проте мало хто знає що більшість маршруток обладнана системою для візочників, проте водії клали на таких пасажирів, бо взападло виходити. На 28 маршруті ще роки 3 назад такий саме мудак працював, може то він і є, кума так само зайшла, а воно варнякати почало, проте не на ту нарвався. В результаті то чмо їхало спецом так, що візка мотиляло від передніх до задніх дверей. А стосовно звернення - мало що зміниться, Голєва замне, а водію може копня разок дадуть.
29 Травня 2016, 11:20
Проблема назріла давно, проте мало хто знає що більшість маршруток обладнана системою для візочників, проте водії клали на таких пасажирів, бо взападло виходити. На 28 маршруті ще роки 3 назад такий саме мудак працював, може то він і є, кума так само зайшла, а воно варнякати почало, проте не на ту нарвався. В результаті то чмо їхало спецом так, що візка мотиляло від передніх до задніх дверей. А стосовно звернення - мало що зміниться, Голєва замне, а водію може копня разок дадуть.