Винниченка: запрошують на роботу лише тих, хто вміє сміятися

27 Липня 2015, 18:00
44044

"Усміхнися! Робота для тебе" - оголошення такого характеру вже кілька тижнів поспіль привертають увагу лучан на рекламних дошках біля під`їздів будинків.

Так жителів міста зпрошують на роботу.

В оголошенні вказано лише номер телефону - 0964753223, вік і досвід роботи значення не мають.

Журналістам "Район.Луцьк", які зателефонували за вказаним номером, розповіли, що шукають людей для роботи в офісі, а тому головне в цій діяльності - щоб люди були ввічливими та усміхненими.

Інформацію про компанію та її діяльнітсь не розповіли.

"Всі деталі повідомимо вам під час співбесіди. Навіщо я буду переповідати те саме кілька разів? В нас робота із підбором кадрів. Організаційна. В майбутньому можливий окремий офіс", - розповіла Марина Кучер, яка і набирає на роботу людей.

Офіс, де проводять співбесіду. знаходиться на Винниченка 14 а, 4 поверх. Всім охочим обов`язково потрібно мати із собою документ, який засвідчує особу. 

Як розвивалися події з «влаштуванням» на роботу, читайте у нашій статті Купи книгу – отримай роботу: як заманюють амбіційних кар’єристів​

 
Коментарі
14 Жовтня 2015, 20:48
Дана фірма, займається шахрайством. Після недовгої співбесіди, пропонують прийти ряд лекцій для ознайомлення з діяльністю фірми. По закінченню лекцій, <br/>пропонують підписати контракт в якому вказано, що особа яка влаштовується на роботу повинна сплатити суму у розмірі 3 000 оплата за незрозуміло, що. Імя керівника Багненко Анна Петровна. На данний мемент написала скарга в прокуратуру за стетею шахрайство, вимагання коштів. Ведеться слідство.
07 Грудня 2015, 21:06
Прийшовши на співбесіду, я ніде при вході не найшла назви фірми. Крім того - запропонували заповнити анкету, не надавши інформації ні про діяльність фірми, ні про вакантну посаду та посадові обов'язки і т.д. Якщо людина шукає роботу та прийшла в офіс, то перш за все хоче знати наявність вакантних посад, а тоді можна й претендувати на цю роботу та звісно заповнювати анкету
25 Січня 2016, 23:18
Дякую за потрібну інформацію. Я завтра запрошена в дану фірму на співбесіду... НЕ ПІДУ, звичайно!
26 Січня 2016, 17:49
Мені також телефонували з номеру 0993344668, запрошений, але уже не піду ясна річ
26 Січня 2016, 18:53
Десь 10хв назад мене запросили на співбесіду...але...по інформації яку я прочитала...сумніви з'явилися...Ось за оцим номером звонили 0993344668...
27 Січня 2016, 11:40
Ото вилупки, люди шукають роботу а вони їх обдурують, я теж чуть не попався на їх гачок
27 Січня 2016, 13:01
Тільки що також звонили і на 10.30 завтра запросили на співбесіду. звонили з номера 0505738459.Добре шо зайшов на цю сторінку і прочитав про цей лохотрон
27 Січня 2016, 20:39
до мене теж були дзвонили , але я не повівся з номера 0505738459
27 Січня 2016, 21:25
До мене теж щойно дзвонили. На 10:40 запросили на співбесіду. З того ж номера. Добре, що прочитала тут усе. Дякую!
29 Січня 2016, 15:05
о, в них багато номерів. найбільш вірогідність, щото Тяньші чи Тієнс, коли на сайтах роботодавців вони вказують себе як ПП чи ФОП і вимоги простеньки, без досвіду роботи і т п
02 Лютого 2016, 15:04
До мене також дзвонили за наступним номером 0958519907. Запрошували на співбесіду. Звичайно вже не піду.
02 Лютого 2016, 17:21
а мені написали листа з проханням передзвонити на вказаний мобільний номер.<br/>когось ще обманула ця фірма?
02 Лютого 2016, 17:58
і до мене теж звонили сказали відкривають нову фірму потрібні працівникі.непіду також.
03 Лютого 2016, 23:34
Ходила на співбесіду) в інтернеті писало &quot;Азовмаш&quot; - на посаду адміністратора. Перезвонили та й сказали, щоб приходила на стажування.
04 Лютого 2016, 20:09
казлєвічі
08 Лютого 2016, 16:39
Ходив на співбесіду, перезвонили сказали що пройшов. На запитання в чому суть роботи кажуть на курсах все розкажуть.(курси 3-4 дні) непішов. так вже декілька раз перезвонювали знову на співбесіду запрошували з інших номерів. 0505738459. 0509745946
08 Лютого 2016, 19:49
І до мене тільки що дзвонили, показались підозрілими.. В пошуках інформації потрапила сюди. Не думала що зразу найду інформ про них, ще й таку
08 Лютого 2016, 19:49
І до мене тільки що дзвонили, показались підозрілими.. В пошуках інформації потрапила сюди. Не думала що зразу найду інформ про них, ще й таку
09 Лютого 2016, 11:19
ДЯКУЮ ЗА ТАКУ ІНФОРМАЦІЮ!! ДУЖЕ КОРИСНА!!!!!!!
10 Лютого 2016, 19:03
І до мене тільки що дзвонили, показались підозрілими. Імя керівника Багненко Анна Петровна.В пошуках інформації про фірму потрапила сюди. Не думала що зразу найду про них ТАКУ інформацію.
10 Лютого 2016, 19:15
розводять треба гнати в шию
11 Лютого 2016, 20:50
Мені теж сьогодні дзвонили, дуже настирливо запрошували на співбесіду на 10.30, але представилась Чагринською і дзвонила з номера 0509745946. Дякую всім хто про них написав, що насправді там роблять.
12 Лютого 2016, 23:58
Мені теж подзвонили з тої фірми аж 2 людей..Пропонують роботу в офісі..Коли ж я шукаю роботу медсестри. Записали на завтра на 13.45 на співбесіду.Це дійсно лохотрон?
16 Лютого 2016, 22:18
поздвонили зразу після того як виложив резюме, записали на 17:30 на співбесіду, сказали щоб віднісся серйозно, про вакансію не сказали ні слова.<br/>Після прочитаного наврядчи туди піду
16 Лютого 2016, 22:29
Теж саме
18 Лютого 2016, 18:52
Аналогічна ситуація
19 Лютого 2016, 17:19
Теж саме... дзвонять, улесливо пропонують роботу, нічого толком не розказують, тілтки просять:&quot; Прийдіть, прийдіть&quot; ) Зразу зрозуміла, що розводняк. Дзвонили з номерів: 0937506126, 0506562175
20 Лютого 2016, 13:45
В інтернеті вакансія Web-програміст - прийшов на співбесіду пропонують роботу офісі і всі деталі після 3-4 дні навчання, типу надають необхідні матеріали а ви залишаєте їм заставу 50грн. Компнанія &quot;Тіенс&quot;, сказали що знаходиться в топ 500 кращих компаній світу - погуглив знайшов що вона в &quot;Топ -500 наиболее ценных брендов Китая&quot;
23 Лютого 2016, 13:26
Был сегодня по адресу Луцк, Винниченко 14а 4-й этаж а собеседовании. Общалась с неким Осетриным ---ИО не запомнила---, сразу же напустил пыль в глаза типа компания масштабная, деятельность успешная, масса возможностей реализовать себя, поездки за границу и треннинги, и обучение, и сверхбыстрая карьера и тд и тп... Я сразу же заподозрила развод после фразы &quot;оставьте залог 100 грн за книгу&quot;. Все стандартно!!! НЕ ВЕДИТЕСЬ !!! К счастью, я никаких денег не оставила, на псевдообучение ясное дело не пойду. И так все понятно! МРАЗИ просто!
24 Лютого 2016, 14:30
тільки відправила резюме, як через 15 хв зателефонували 0730064094 та запросили на співбесіду , Винниченка 14а 4 поверх і прикол в тому , що через хв 5 знову дзвінок і знову співбесіда по тій же самій адресі, правда вже з іншого номера 0731085847!!! РАЗВОД полюбом !
26 Лютого 2016, 13:56
добре що не похав на співбесіду, бо живу в Нововолинську))
01 Березня 2016, 22:40
мені теж дзвонили і я поїхала) післязавтра на триденні курси..2 фото для оформлення внутрішньої документації та зошит і ручка бо матеріалу багато) я шла на посаду помічник керівника).. шо дєлать) йти чи ні?
02 Березня 2016, 01:51
мда... от добре, що хватило розуму зайти в нет і прочитати ці коментарі... я сама із Рівного, зателефонували з 0665645046, приставився Віталієм, запропонував приїхати на співбесіду, от добре що я не відповіла точної відповіді... дякую за корисні поради=)<br/>НЕ ПОЇДУ!
02 Березня 2016, 20:26
Мені теж телефонували з 0665645046 алє не піду після прочитаного
03 Березня 2016, 15:13
Добре що зайшла на сайт, порадила подруга, так би також.... Дзвонив Осетров Олексей Юрьевич тел. 0958735041. Не ведіться й Ви!!!!!
03 Березня 2016, 15:13
Добре що зайшла на сайт, порадила подруга, так би також.... Дзвонив Осетров Олексей Юрьевич тел. 0958735041. Не ведіться й Ви!!!!!
03 Березня 2016, 19:15
мені а ж з двох номерів дзвонили<br/>0951711731<br/>0668386747
03 Березня 2016, 20:37
не ведіться<br/>050 184-55-90<br/>068 636-40-43<br/>063 899-36-12
04 Березня 2016, 15:57
Це теж їх номер 0665645046?
07 Березня 2016, 20:31
Мені також запропонували на співбесіду на 10:45представилась Москалюк Катерина Петрівна ,на запитання що за вакансія не відповіла сказала завтра ми звами про все поговоримо
10 Березня 2016, 22:35
Телефонували і до мене, як тільки я розмістила своє резюме. Запросили на співбесіду одразу в той же день, розповіли що шукають помічника керівника, я погодилась. Прийшовши туди я не побачила жодного напису чи вивіски яке б показувало чим займається фірма. Мені дали заповнити анкету і потім зі мною спілкувалась Чагринська Світлана (саме та яка запросила мене на співбесіду). Говорила, що їхня організація займається виготовленням та оптовим збутом продукції, якої саме не уточнила, все це розкажуть на тренінгах, якщо вони узгодять мою кандидатуру. Потім мені дзвонили ще 3 рази і запрошували мене туди ж на співбесіду. На моє зауваження, про те що я була у них сказали, що керівникам з різних напрямків потрібні помічники (не справляються зі своєю роботою, напевно)... Та прочитавши відгуки на цьому сайті, я зрозуміла, що не варто витрачати час надалі на цю компанію. Увечері Світлана передзвонила до мене, і сказала що я підходжу для їхньої роботи, запросила на тренінг у суботу, та я ввічливо відмовилась від їхньої пропозиції, так як мені запропонували іншу роботу. На що вона нагрубила, сказала що я промінюю спілкування з НОРМАЛЬНИМИ людьми на щось незрозуміле, і коли вона мене побачить, то навіть не гляне на мене, і швидко поклала трубку. Ось так пройшло моє знайомство та спілкування з цією компанією.. Номери з яких телефонували: 0509745946,0951711731,0958519907..0993344668
13 Березня 2016, 22:37
Аналогічно телефонували через 2 години після того як розмістила своє резюме на http://www.work.ua/ua/ <br/>Данілов Віталій запропонував мені прийти на співбесіду, бо компанії потрібний адміністративно-кадровий персонал. Телефон з якого дзвонили 0665645046<br/>Співбесіду призначили на 10.30 на Винниченка 14а<br/>Прорчитавши коментарі, витрачати свій час марно не збираюсь
13 Березня 2016, 22:45
Аналогічно телефонували через 2 години після того як розмістила своє резюме на http://www.work.ua/ua/ <br/>Данілов Віталій запропонував мені прийти на співбесіду, бо компанії потрібний адміністративно-кадровий персонал. Телефон з якого дзвонили 0665645046<br/>Співбесіду призначили на 10.30 на Винниченка 14а<br/>Прорчитавши коментарі, витрачати свій час марно не збираюсь
14 Березня 2016, 16:37
Новий номер якого тут не зустріла але за такою самою адресою пропонували прийти винниченка 14 а 4поверх 0993276982 Наталія Анатоліївна
16 Березня 2016, 15:51
Ідентична ситуація, тільки номер тел. 0967487288
19 Березня 2016, 21:07
це просто жах..<br/>я не розумію чого їхню так звану компанію ще не закрили????<br/>люди, не ведіться на цей лохотрон... мені сьогодні теж дзвонили.. а саме - Чагринська Світлана... номер її телефону я побачила у попередніх коментарях.<br/>Вони просто заманюють людей на невідому роботу,за яких потім отримують собі в кишеню не малий дохід.. Будь ласка дуже вас прошу, не тратьте свій дорогоцінний час на таких от людей...краще трішки почекати і знайти хорошу вакансію
19 Березня 2016, 21:09
до речі дзвонилидо мене з цієї компанії 2 рази..<br/>перший раз я просто проігнорувала їхню пропозицію(бо запрошували на більш дохідливу роботу) а 2 раз я зацікавилась...<br/>даремно я це зробила..<br/>просто якщо хочете нормальну роботу - не зв'язуйтесь з ними
25 Березня 2016, 22:35
Сьогодні теж ходила на цю співбесіду,спілкувалась із Багненко А.П. гроші не вимагала,але на моє запитання про діяльність компанії, відповідала загальними фразами, сказала що компанія має кілька напрямків, зокрема,туристичний, збут і реалізація продукції.А КОЛИ Я ЗАПИТАЛА ЯКОЇ САМЕ, ЗНОВУ ПРОЗВУЧАЛИ ЗАГАЛЬНІ ФРАЗИ. Це мене теж дуже насторожило, І ЩЕ ОДНЕ НЕ МОЖЕ КОМПАНІЯ БУТИ ТАКОЮ РІЗНОБІЧНОЮ.Дуже шкода, що у нас процвітає таке ШАХРАЙСТВО!!!
28 Березня 2016, 21:37
&lt;p&gt;Йо..... Я сьогодні теж ходила!!! Заповнила анкетку!!.... Прийшла...&amp;quot;Повна хата людей..&amp;quot; ні тобі назви компанії, ні хоч якихось позначок.... Посада помічник керівника. Правда в мене керівник Осетров Олексій Юрійович і компанія...чи то &amp;quot;ЖКХ Україна&amp;quot; чи &amp;quot;ЖКФ Україна&amp;quot;....не розчула, бо так тихо назву компашки називав і нерозбірливо. ну і головне про футбол розпитували....&lt;/p&gt;
04 Квітня 2016, 17:38
Добре, що прочитала коменти... Інтервалом в 15хв зателефонувало два номери, запрошували на ту саму адресу. Ясно, що не піду.
04 Квітня 2016, 17:38
Добре, що прочитала коменти... Інтервалом в 15хв зателефонувало два номери, запрошували на ту саму адресу. Ясно, що не піду.
06 Квітня 2016, 23:57
О Боже<br/>То капець..... Сьогодні теж була.... Ну піду схожу на співбесфду маю трохи вільного часу<br/><br/>А потім подам позов в прокуратуру і піздец стане всім
06 Квітня 2016, 23:57
О Боже<br/>То капець..... Сьогодні теж була.... Ну піду схожу на співбесфду маю трохи вільного часу<br/><br/>А потім подам позов в прокуратуру і піздец стане всім
07 Квітня 2016, 22:40
Вчора я теж ходила на співбесіду, призначили наступну зустріч в суботу на 11:30, тепер точно НЕ ПІДУ!!! Таким людям місце в тюрьмі, справді дивно чому їх ще й досі не розкрили. ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦИХ ШАХРАЇВ!!!
19 Квітня 2016, 00:39
ЩО ЗА ДИБІЛЬНИЙ ФОРУМ,ОБГОВОРЕННЯ ВІД ДАУНІВ! *Я ПРИЙШОВ,А ТАМ ВСІ ШАХРАї*. ЦЕ ВСЕ,ЩО ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ? КОНКРЕТИКА Є ЯКАСЬ? САЙТ ДЛЯ ГАЛЬМАНУТИХ!
19 Квітня 2016, 00:55
СОТРУДНИЧАЮ С КОМПАНИЕЙ ТИЕНС УЖЕ 4 ГОДА. РАБОТАЮ ОФИЦИАЛЬНО,ПЛАЧУ НАЛОГИ,С ОТЧИСЛЕНИЯМИ В ПЕНСИОННЫЙ ФОНД. КОМПАНИЯ РАБОТАЕТ БОЛЕЕ ЧЕМ В 100 СТРАНАХ МИРА. ВСЕ,ЧТО НАПИСАНО В ОТЗЫВАХ ПРО МОЙ ОФИС-ПОЛНЫЙ БРЕД,БРЕД НЕАДЕКВАТНЫХ ЛЮДЕЙ. ПИШУ СВОЮ ФАМИЛИЮ,НЕ СКРЫВАЮ. ДА? СОФУЛЬКИ,ВИКТОРИИ,ВАЛЕРИИ? МОЙ ТЕЛ.0958735041,0972690923. АДЕКВАТНЫМ МОЖНО ЗВОНИТЬ.,ПООБЩАЕМСЯ. АДЕКВАТНЫМ СМОТРЕТЬ https://www.youtube.com/watch?v=p8zdlIUkB0M
19 Квітня 2016, 01:00
А,ВОТ,ЧТО ДУМАЕТ О КОМПАНИИ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ: https://www.youtube.com/watch?v=JJnJr8WLazk У ВАС ЕСТЬ ВСЕГДА ВЫБОР. ВЕРИТЬ ОТЗЫВАМ ДУРАКОВ ИЛИ СЛУШАТЬ ИЗВЕСТНЫХ ВО ВСЕМ МИРЕ ЛЮДЕЙ. ВЫБОР ЗА ВАМИ.
19 Квітня 2016, 20:05
Это не фирма ,а агентство для развода людей ..навязчивые,мутные люди...их телефоны 0505738459 ,0668386747.и много других. Не ведитесь аферисты..
20 Квітня 2016, 15:30
+380 68 482 5226<br/>Денмсюк І. В.
20 Квітня 2016, 22:33
шукаю роботу
20 Квітня 2016, 22:34
шукаю роботу бо хочу на роботу щоб процувати
20 Квітня 2016, 22:34
Дана фірма, займається шахрайством. Після недовгої співбесіди, пропонують прийти ряд лекцій для ознайомлення з діяльністю фірми. По закінченню лекцій, <br/>пропонують підписати контракт в якому вказано, що особа яка влаштовується на роботу повинна сплатити суму у розмірі 3 000 оплата за незрозуміло, що. Імя керівника Багненко Анна Петровна. На данний мемент написала скарга в прокуратуру за стетею шахрайство, вимагання коштів. Ведеться слідство.
22 Квітня 2016, 15:32
Вони такі настирні!
22 Квітня 2016, 20:20
Дякую, друзі, що інформуєте про таких горе-роботодавців. Завдяки вашій інформації я відвідала тільки паршу лекцію в місті Луцьк. Дав Бог розуму помоніторити в інтернеті інформацію про TIENS і керівника, якого назвали на вступній лекції (Осетров). Зразу все стало на свої місця: і книга з бібліотеки Бідний та багатий тато, за яку треба було лишити 100 грн. (добре що відмовилась), і недоречна таємничість, і прохання менше спілкуватись з іншими, мовляв вони всі ваші конкуренти, а в нас конкурс, і висока зарплатня. Я вже мовчу про &quot;Как настроение?&quot;, &quot;Готовы работать?&quot;, стадне піднімання рук, і домашнє завдання, прописати 50 життєвих цілей. Зараз сміюсь сама з себе, як могла на таке повестись?! Легкий сир буває тільки мишоловці :)
25 Квітня 2016, 23:15
До мене 5хв назад телефонували з цього номера :0505738459. Домовились на співбесіду на 10.30 ..Добре що прочитала ваші коментарі! Тепер точно впевнена що це шахраї! Запевняли що дуже перспективна робота , але розкажуть про неї тільки на співбесіді.
26 Квітня 2016, 02:10
Хто хоче конкретики ви її не почуєте, тому що всі хто повелись на це вже лохонулись, і сюди вони не зайдуть, я сьогодні пройшов співбесіду, заповнив бланк пішли говорити інтерисувався футболом а я граю в футбол, каже в нас команди між офісами, питав чим займаюсь, грошей ніяких не просив ні за що, але сказав завтра на 11 30 взяти з собою бейджик, ручку, 2фотографії, на дверях немає вивіски, і те що мене насторожило що він сказав в нас є напрями офіційні і не офіційний, питає який бажаєте, потім до мене дошло шо він мене по законодавству не має право брати,я не маю право робити, мені майже 17 років а він втирає якусь фігню як може людина з галімою неповною освітою щей неповнолітньою, працювати в офісах, ще кажуть що з часом за кошти їхні за кордон літати і т.д, спочатку ти над цим не задумуєшся тільки коли вийшов я почав вдумуватись про що він говорив, самий простий розводняк, я сюди ще не все написав хто хоче окремо спитати залиште свій вк або ще щось я постараюсь вам написати, да і сьогодні зі мною були теж 2 неповнолітніх дівчини мабуть з села вони такі раді були аби тож не повелись вони!!!
05 Травня 2016, 19:34
Після викидання резюме подзвонили, набрав адресу в неті- ну ви зрозуміли, бажання йти відпало. Представився Рудчік Юрій Степанович 050 573 84 95.
05 Травня 2016, 21:19
Вони вже напевно на пр Волі 6 офіс відкрили бо телелефонували і запрошували на співбесіду до Чагринської Світлани 0509745946...а буквально 5 хв перед тим на Виниченка 14а - 0954683425. Ну дуже наполегливі
10 Травня 2016, 20:50
Они на Воли 6 осторожно аферисты...Світлани 0509745946!!!!!!
12 Травня 2016, 18:23
Джек Ма, основатель Alibaba сказал “Бедных людей удовлетворить труднее всего. Дайте им что-то бесплатно, они решат, что это ловушка. Скажите им, что это лишь небольшая инвестиция, скажут - много не заработать. Скажите им вложиться по крупному, скажут что у них нет денег. Скажите им попробовать новые темы, скажут - нет опыта. Скажите им,что это традиционный бизнес, скажут что это тяжело. Скажите им, что это новая бизнес-модель, они скажут - пирамида . Скажите им, открыть магазин, скажут - нет свободы. Скажите им начать новый бизнес,скажут что нет доказательств что новый бизнес пойдет.<br/>Они имеют нечто общее: Любят запрашивать Google, слушаться друзей, таких же безнадежных, как и они сами, они пребывают в раздумьях больше, чем профессор университета и делают меньше чем слепой.<br/>Просто спросите их, что они могут? Они не ответят вам. Мой вывод: Вместо того, чтобы ваше сердце билось быстрее, почему бы просто не действовать немного быстрее; вместо того, чтобы просто пребывать в раздумьях, почему бы не сделать то , о чем вы думаете. Бедные люди терпят неудачи из-за одной общей черты: “Их Вся Жизнь Проходит в Ожидании “”.<br/>Кто вы решать вам!
13 Травня 2016, 00:36
мешно читать отзывы неудачников,которые везде видят только плохое.лохотрон бывает только для лохов, а люди упорные даже из *овна сделают конфетку.заработать можно хоть на чем -было бы стремление, а не тупое карканье и подражание толпе.да бизнес сетевой не для всех,справляются единицы,но если ты сам лох,то не надо говорить,что плох бизнес.а продукция в тяньши очень хорошая,и не только препараты ,но и приборы.Вопрос-если это простой лохотрон,то зачем компании тратить огромные ресурсы на производство приборов и препаратов.Да это дорого,потому что это -хорошая оздоровительная продукция.Сам я с помощью продукции тяньши избавился от нескольких болячек,пью их и пользуюсь приборами 10 лет и мне не жалко истраченных денег.здоровье дороже.по карьрной лестнице дошел до 6 ступени за 2 года.а потом просто обленился,но этот бизнес не для лентяев как я и не для лохов как вы.можно пойти копать яму и сломать лопату, а потом орать ,что это лохотрон и ,что вам подсунули плохую лопату,хотя виноваты вы сами.будьте умнее !
13 Травня 2016, 19:59
Cмешно читать отзывы неудачников,которые везде видят только плохое.лохотрон бывает только для лохов, а люди упорные даже из *овна сделают конфетку.заработать можно хоть на чем -было бы стремление, а не тупое карканье и подражание толпе.да бизнес сетевой не для всех,справляются единицы,но если ты сам лох,то не надо говорить,что плох бизнес.а продукция в тяньши очень хорошая,и не только препараты ,но и приборы.Вопрос-если это простой лохотрон,то зачем компании тратить огромные ресурсы на производство приборов и препаратов.Да это дорого,потому что это -хорошая оздоровительная продукция.Сам я с помощью продукции тяньши избавился от нескольких болячек,пью их и пользуюсь приборами 10 лет и мне не жалко истраченных денег.здоровье дороже.по карьрной лестнице дошел до 6 ступени за 2 года.а потом просто обленился,но этот бизнес не для лентяев как я и не для лохов как вы.можно пойти копать яму и сломать лопату, а потом орать ,что это лохотрон и ,что вам подсунули плохую лопату,хотя виноваты вы сами.будьте умнее !
28 Червня 2016, 17:07
Підозра в розводі закралась одразу. Дуже швидка, збиваюча з пантелику, мова. Говорить пан Осетр, чи як там його, вічливо, на російській мові, але відчувається манера афериста. Негативні відгуки є на багатьох сайтах. Запрошена на співбесіду, але також не піду
30 Серпня 2016, 19:52
Добрый день, тоже звонили, в г.Винница, позвали на собеседование, офис на ул.Пирогова, хотела найти в интернете какую-то инфу про контору но ничего не нашла, кроме этих отзывов.....звонила мне Марина Кучер по тел. 380964753223 <br/>Соответственно на собеседование уже не пойду
07 Вересня 2016, 01:31
Всі привіт м.Луцьк,пр.Волі,6 4-й поверх. По факту потрібно задуматись після першої співбесіди, що робота в офісі,нічого не продавати,нічого не навязувати,нікого не залучати і отримувати пристойну з/п 8-10тис грн. Про чим займається фірма .... продаж готовий побутової хімії і продуктів (все разом чи не дивно) питання де виробничи площі проігнороване. Коли хотіла уточнити і записати назву фірми щоб почитати в неті, було повідомлення що діяльність ч/з підприємця. Ввечері по 21був тел дзвінок і запрошено на перше базове навчання. І ще офіс в якому ніби то потрібно працювати складається із десятка столів і стільців без принтерів,пк, смітників ..... думайте чи буває сир безкоштовний......
07 Вересня 2016, 18:37
Привіт. Теж дзвонили та запрошували за адресою м.Луцьк,пр.Волі, 6 4-й поверх. Дуже швидко говорили, просто приходьте і все. Ніякої інформації про фірму чи ще щось. Оголошення про набір працівників дуже просте: годяться всі, без досвіду і т.д.
12 Вересня 2016, 16:30
Всім привіт до мене також дзонили на прохання розказати що за фірма і чим займається сказали що при співбесіді . дзвонили з номера 0972690923
15 Вересня 2016, 18:56
Ситуація аналогічна. Завтра на 10:30, на Волі 6.<br/>100% розвод.
16 Вересня 2016, 16:30
Я в шоці, прочитавши це все!! Послідовність дій в тих, хто дзвонить одинакова, я думаю, що ці всі люди, які пишуть тут коментарі кажуть правду, і закликають не вестись. Вчора була на співбесіді, Все так чемненько було запропоновано, і як би не прочитавши коментарі, я не побачила ті самі фрази, які вчора мені говорились, я б не повірила все це, бо вірю в те, що люди не можуть обманювати, але фіг там, на таких довірливих і все будується. Дякую Вам всим за інформацію.
12 Жовтня 2016, 19:40
0668386747 цей номер знов активувався. Офіс на Ковельській 22
16 Жовтня 2016, 12:59
100% розвод дзвонили і те саме пропонували і запрошували на співбесіду на Ковельську 22! Шахраї, дурять людей, не ведіться
16 Жовтня 2016, 13:00
100% розвод дзвонили і те саме пропонували і запрошували на співбесіду на Ковельську 22! Шахраї, дурять людей, не ведіться. Дзвонили з цього номера 0509745946
17 Жовтня 2016, 18:00
Мені також дзвонили з номеру 0668386747,представився Олександр Сергійович .Підійти на співбесіду вул. Ковельська 22 офіс 403 (4 поверх). Дякую за ваші коментарі ,на співбесіду не піду.
20 Жовтня 2016, 14:33
Ситуація аналогічна, тільки телефонували з номеру +380994151800.
25 Жовтня 2016, 20:14
..ВИ Вси ЛОХИ, БО НЕ МАЭТЕ ВЛАСНОЙ ДУМКИ. ТАК И БУДЕТЕ ХУ...ТИ В НАЙМИ ВСЕ ЖИТТЯ НА 3000 грн.
25 Жовтня 2016, 20:27
Я МИСЦЕВИЙ И ЯКЩО ПРОЧИТАЮ ПРО СЕБЕ ТУТ ВСЯКУ Х..НЮ И КЛЕВЕТУ, ВИЧИСЛЮ С..КУ И ЦЕГЛА БУДЕ НА ГОЛОВИ, В КРАЩОМУ ВИПАДКУ Э..БЛО БУДЕ РОЗБИТО. ЦЕ Я ГАРАНТУЮ 100%.<br/>PS. И ПРО ЦЕ ТУТ НЕ НАПИШУТЬ...
25 Жовтня 2016, 20:35
ЗВАТИ МЕНЕ НЕ БОРИС. ЦЕ НИК <br/>PS. ПЕРШ НИЖ ПИСАТИ, ЧОГО НЕ ЗНАЭШ, ПОДУМАЙ НАД ВИЩЕ СКАЗАНИМ!!!
25 Жовтня 2016, 20:38
смотри не обосрись
09 Листопада 2016, 11:07
ЛОХОТРОН !!! <br/>Після розміщення мною резюме про роботу, зателефонувала мені з 050 974 59 46 Чигринська Сітлана. Запрошують на роботу на &quot;КРУПНУ&quot; :-) компанію при цьому оформлені на підприємця. Назву фірми оголошують ТзОВ &quot;Сієнт&quot; Займається продажем побутової хімії. Офіс для співбесід - Ковельська, 22<br/>Кажуть, що робота офісна... ЗВЕРТАЙТЕСЬ в поліцію &quot;102&quot; зареєструйте свою скаргу!!! Не лінуйтесь!!! Наша пасивність породжує таких &quot;виродків&quot;.
09 Листопада 2016, 11:49
тяньши !!!
10 Листопада 2016, 12:31
Звонили мені вчора теж. 066-8386747 Олександр Сергійович. Ковельська 22, 4 поверх. 403 офіс. Нефіга не каже шо робити. Пофіг ким ти хотів бути. Їм всі треба. Конкретних відповідей не дає. Лохотрон. Запрошуєвав на 17,30. Якшо не сьогодні так завтра. :)
12 Листопада 2016, 14:36
прийшов на співбесіду, говорили &quot;про футбол&quot;, про те що робота офісна і у зв'язку з розширенням штату їм треба &quot;саме ти&quot; . Тексти в них завчені всім говорять одне й теж. Після першої так званої лекції сказали, шо мені дуже потрібна книга яку вона взяла в бібліотеці і з великим задоволенням дасть мені її під залог в 100 грн.. Ковельська 22. офіс 403 НЕ ВЕДЕМОСЬ.
29 Грудня 2016, 17:06
В них змінився офіс, тепер вони на вул. Градний узвіз 2...<br/>Подавав резюме на ваканцію помічника продавця, а якимось дивним образом подзвонили вони... Історі та само, що і описані вище! Будьте обачними!
04 Січня 2017, 04:35
Я не заю чи є ще такі люди якв ведуться на таку пропозицію роботи,видно вигідно,якщо мають нагоду відкривати нові офіси,Градний узвіз 2.....,0504383017...
08 Лютого 2017, 12:19
Так, тепер у них нова адреса у центрі міста: Градний узвіз, 2 м.Луцьк. Вас зустріне адміністратор і проведе до директора: Осипчук Олена. Тел. 050 974 59 46 - 096 165 68 54.
09 Лютого 2017, 11:15
Мені теж телефонували з такого номера 050 184 55 90
13 Лютого 2017, 19:44
Сьогодні телефонували з цього номера 0668386747. Демиденко Олександр Сергійович. Настирно просив прийти на співбесіду. Адреса Градний узвіз, 2.
14 Лютого 2017, 12:55
Це все лохотрон, тому що гроші які вони беруть нібито на книги чи на поїздку на конференцію в Рівне (200 грн.) вони не повертають, бо кажуть, що нібито уже відіслали і вас зареєстрували. Демиденко і Чагринська - це все одна і та ж сама фірма, хоча з вигляду досить приємні люди. Зараз у них офіс на Градному Узвозі, 2, Бізнес Центр ТУ. Це якраз для таких наївних людей, як моя сестра, які туди потрапляють навіть без задньої думки про якесь кідалово.
22 Лютого 2017, 15:04
Ці дибіли зараз знаходяться в Луцьку, Градний узвіз-2. Тел. 050 695 18 13, 067 361 49 98
22 Лютого 2017, 16:27
Дякую всім за інформацію, ледве не пішов до них на співбесіду.<br/>І так, вони знаходяться за адресою Градний узвіз-2.<br/>На work.ua представлені як Ларионова А.В., ФЛП, пропонують посаду адміністратора.<br/>З самого початку насторожило те, що доволі велика зарплатня в 6 тис. + % без досвіду роботи, але все ж таки думав сходити на співбесіду, спробувати. Добре, що не пішов, завдяки вашим відгукам, люди не ведіться...
01 Березня 2017, 15:30
І мене тзапрошували на співбесіду, добре що зайшла і прочитала про цей лохотрон. Демиденко Олександр Сергійович, Люди, не вірте!!!!
04 Березня 2017, 13:30
До мене теж телефонував Демиденко, не піду!!
13 Березня 2017, 18:50
Сьогодні дзвонили з номера 050 438 3017. Нічого не розповіли, лише на співбесіду кликали. Хоч спитав посаду - сказали помічник керівника. Градний узвіз 2 . Тому співбесіду все ж не піду, почитавши коментарі.<br/>І ще, може підкаже хтось, чи є якісь луцькі чи українські сайти з відгуками на роботодавців?
14 Березня 2017, 12:57
Був вчора в них на співбесіді, 0504383017, на посаду - помічник керівника, Олена Осипчук. Градний узвіз 2.<br/>ось її профіль у фейсбуці.<br/>https://www.facebook.com/profile.php?id=100001437126849&amp;lst=779630829:100001437126849:1489481677<br/>Після короткої співбесіди також сказали про курси та підписання контракту, на що я їм подякував, та зрозумівши, що це лохотрон забрався звідтілля. Дякую всім за відгуки!
15 Березня 2017, 14:02
Сьогодні подзвонили з номера 0504383017, запросили на співбесіду на вул. Градний узвіз 2. Нічого не розповівши ні про вакансію, ні про зп, ні про фірму, тоді я сама почала розпитувати, так бігом щось промовила, що я нічого не зрозуміла і в кінці добавила, запитаєте Осипчук Олену. <br/>Цей лохотрон напевно вже переїхав з Винниченка на Градний узвіз... Дуже шкода людей, які ведуться на це, на гроші яких вони відкривають нові офіси. Дякую всім за відгуки, не могла свій не залишити.
18 Березня 2017, 19:04
сьогодні написали 2 емейли, що ніби розглянули і схвалили моє резюме (хоча подавала на зовсім інші вакансії) і запросили на співбесіду за адресою Градний узвіз 2. Приїхала, мене прийняла &quot;керівник&quot; С. Чагринська, швидко і загальними фразами розповіла про компанію, запропонувала посаду помічника керівника. Повідомила, що можливе офіційне і неофіційне оформлення, що здалось мені дивним. Вкінці сказала, що зателефонує з 19 до 21 год. Після коментарів навіть не знаю що собі й думати.
24 Березня 2017, 19:05
Слава Богу,що почала шукати про Осипчук Олену,так як теж шукаю роботу,залишила резюме на сайті,і тут ось дзвінок +380504383017,назвали вул. Градний Узвіз 2 ,на мої питання не намагались відповісти,сказали все розкажуть при зустрічі.Завдяки Вам тепер не піду,всім дякую хто попереджує про таких людей
25 Березня 2017, 23:10
Ходила на співбесіду до С.Чагринської Градний Узвіз, 2, сказала що я їй дуже понравилась, на другий день пішла на навчання, говорили в загальному про приватні підприємства, про малий і великий бізнес запудрювали мізки. Почали казати що підходжу, показали робоче місце в кабінеті разом з керівником ні телефона, ні комп'ютера не має. Про підприємство нічого толком не сказали і вивіски з назвою не було.
03 Квітня 2017, 15:43
Тяншисти вже скоро Вам будуть чистити ї....ки!!!
04 Квітня 2017, 19:52
Дякую що сказали,бо завтра теж мала іти на співбесіду на градний узвіз ,вже не піду...лохотрон
04 Квітня 2017, 19:53
Ще один номер, дзвонили сьогодні 066 409 58 63
04 Квітня 2017, 23:38
Відправила резюме сьогодні.Але правда ще не дзвонили.Думаю завтра подзвонять.Добре що інтуїція підказала зайти в гуглі що за фірма.Завтра подзвонять я їм все скажу що про них думаю.Дякую усім за відгукі.
05 Квітня 2017, 10:38
іванушка тому що поїхав на співбесіду і спалив на маршрутку 8 грн.а не дурник бо зразу побачив розвод на вхідних дверях бумажка у файлику бізнес ту приліплена скотчем у кімнаті для заповнення анкет увага!!! сидить головний адміністратор(дядько років за 50 від горілки аж фіолетовий),у кімнаті де розмовляв зі своїм майбутнім керівником абсолютна відсутність будь якої офісної техніки (насторожило) з розмови зрозумів що все дуже обтікаємо і ніякої конкретики. зрозумів що це лохотрон на бабло тільки не знаю по якій схемі.
05 Квітня 2017, 17:10
їх офіс по вул. Градний узвіз 2 не ведіться.
05 Квітня 2017, 17:12
Ссилка на його сторінку у контакті https://vk.com/id158963807.
10 Квітня 2017, 03:21
Дуже вдячна тим, хто пише, даючи змогу багатьом оминути обману. Ходила на співбесіду, зразу прийняли, призначили лекції... Розуміється не піду!!!
11 Квітня 2017, 13:34
Цікаво, хтось пройшов все навчання? Що в кінці &quot;тунелю&quot;? Чисто жиноча цікавість.
11 Квітня 2017, 21:12
Цікаво, хтось пройшов все навчання? Що в кінці &quot;тунелю&quot;? Чисто жиноча цікавість.
13 Квітня 2017, 01:44
Дякую за інформацію, отримав дзівнки з номерів 0504383017 та 0668386747 адреса Градний увіз 2 кабінет №3 Осипчук Олена
14 Квітня 2017, 17:03
Дякую за застереження. Сьогодні теж звонила Олена з номеру 0957372068 по дзвінку зрозуміла, що щось нечисто. На питання не відповідає, говорить жуючи щось. До моєї спеціальності пропозиція &quot;помічник керівника&quot; далека, тому здивувало. Почала шукати по адресі що за одні - знайшла цей діалог. Тепер все ясно. На співбесіду не піду. Мені пропонували помічником до ФОП Ващук, адреса Градний увіз 2, каб. 3.<br/>Одне цікаво: звідки вони телефони беруть? Мені сказала, що їй порекомендували мене на біржі. Нікуди крім біржі я резюме не скидала. От і довіряй тепер нашому центру зайнятості.
14 Квітня 2017, 17:20
Сьогодні дзвонили з бізнес центру ТУ, що на Градний Узвіз 2. Пропонували роботу помічника керівника Ващук. Записали на співбесіду на 17.30, сказали що порадили із Луцького центру зайнятості. Я уже б пішла, та мій чоловік вирішив погуглити дану контору і не дарма. Дзвонили із трьох номерів: 0957646847, 0966200565, 0972266198.
18 Квітня 2017, 17:37
Сьогодні і мене телефонував Демиденко,запропонував роботу організації бізнес тренінгів,реєстрація і т.д.<br/>Дякую за відгуки також не піду
20 Квітня 2017, 03:15
Куди дивиться наша прокуратура..поліція кого вони захищають ? Шахраїв...ясна річ вони діляться між собою... а з нас вираховують з зарплат щоб їх кормити...ось і є наша держава ...Давайте усі зберемось біля їхнього офісу запросимо журналістів представника з прокуратури поліцію і викриємо їх... фото.відео ... і щоб весь Луцьк знав в лице цих &quot;людей&quot; шахраїв
31 Травня 2017, 13:27
Звонил Осетров Олексей Юрьевич. Осторожно сетевой маркетинг!!!!!
10 Червня 2017, 14:59
Дзвонили і до мене сьогодні , запросили на співбесіду Градний увіз 2, каб. 3. 0678483095 .Дякую! Не піду.
11 Червня 2017, 01:40
і до мене дзвонили теж запрошували н аспівбесіду на 10.00 0991583018 Градний увіз 2, каб. 3..<br/>Дякую..не піду!!
12 Червня 2017, 13:57
Дякую всім! Добре, що почитала ці відгуки, бо дуже насторожило:<br/>зателефонувала з 0991583018 чемно поцікавилась чи шукаю роботу і чи підійде адміністративно-кадрова робота, запросила на співбесіду по вул.Градний узвіз, 2 в суботу на 10.00, або в понеділок на 10.30 запитую: в суботу теж працюєте &quot;нет только проводим собеседование&quot; сказала запитати в Бізнес центрі каб.3 Ходунову Альону В'ячеславівну.<br/>На питання де взяли мій контакт, щось ге чітко аідповіла. А дійсно де вони беруть контакти, я тільки стала на біржу, невже &quot;відстьобують&quot; комусь в центрі зайнятості за співпрацю.<br/> І до речі хороша пропозиція пролунала вище: Давайте усі зберемось біля їхнього офісу запросимо журналістів представника з прокуратури поліцію і викриємо їх... фото.відео ... і щоб весь Луцьк знав в лице цих &quot;людей&quot; шахраїв.<br/> Нехай Бог воздасть по їхнім ділам, бо що посіють прийдеться пожати.
14 Червня 2017, 21:37
Таж сама історія. Прикол в тому, що того року також шукав роботу, тоді ще я молодий непідкований повівся на гарні слова і навіть побував на 2 заняттях (тоді вони були на волі,4). Потратив гроші тільки на фотографії та доїзд. Надоїли всі ці семінари і пробив що то за кантора. І ось сьогодні знову виклав оголошення на ворк.юа і буквально через 10 хвилин дзвінок з номера 0678483095 зразу ж в голові промайнула тінь з мого минулого досвіду. Дежавю. Манера заманювання та ж сама. Гарні слова і 0 конкретики. Запросили на градний узвіз 2, каб 3. Відразу вирішив пробити адресу і ось я тут. Дякую людям за те що відписуються тут, так би знову втратив свій час. <br/>До речі, викладав резюме на посаду експедитора, тому ЛЮДИ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, вони заманюють всіх, яку б професії ви не шукали. Те, що вас запрошують на роботу, в якій ви взагалі не шарите це перший повод задуматись. <br/>Під коментаторами вище згоден на всі 100. Варто уже зібратись і закриту цю кантору.
20 Червня 2017, 01:04
Дуже дякую за коментарі!!!! Розмістила своє резюме на www.work.ua. Через тиждень до мене позвонили з номеру 0668386747, представились спеціалістом по відбору кадрів з ФОП Васілевська. Нічого конкретного не розказали, а запросили на співбесіду на понеділок на 17:30 за адресою вул. Градний узвіз 2, каб. 3. Нічого такого не запідозривши, погодилась, думала піти. В понеділок передивилась електронну пошту. Там було два листи із запрошенням на співбесіду: одне від Ковальчука Андрія, інше від Ходунової Альони. Конкретно чим займаються ці компанії не було написано в листах, тому вирішила перезвонити до Ковальчука Андрія. Він також представився спеціалістом по підбору кадрів для роботи в іншого підприємця (прізвище не пам&quot;ятаю), та назначив співбесіду за такою самою адресою та каб.3. Мені здалося підозрілим, що два різних підприємця працюють в одному офісі. Вирішила пошукати в інтернеті та натрапила на цей сайт. Знайшла ті самі номера телефонів з яких мені звонили. Дуже Всім дякую ще раз! Не Ведіться!!!
22 Червня 2017, 03:36
Та сама історія.Ходив в центр занятості,ставав на облік і вже на слідуючий день до мене позвонили з цієї шарашкіної контори.З центра зайнятості їм хтось зливає інформацію.Завтра піду в центр зайнятості розбиратися.В цій шарашкіній конторі мені запропонували посаду помічника керівника,хоча я механік. Запросили на співбесіду,я пішов заповнив анкету і вже вечором тогож дня зазвонили з номера 0664095863 зі словами КАК НАСТРОЕНИЕ,повідомили щоб я прийшов на слідуючий день на заняття з зошитом і ручкою.Я зразу зрозумів що тут щось не так,загуглив і дійсно ШАХРАЇ.Піду завтра в луцькій фонд зайнятості розбиратися хто злив їм всі мої данні і телефон.А де захищенність моїх персональних данних в фонді зайнятості.Це підсудне діло.Дякую всім за відгуки,а то може і повівся б.
26 Червня 2017, 21:05
Сьогоднi теж саме за адресою градний узвiз, бiля собору незнаю точно адресу, обстановка пiдвальне примiщення, загратоване вiкно спiвбесiду проводила Ходунова Альона умови тi самi, казали позвонять на навчання прийти.
27 Червня 2017, 18:57
Дякую друзі!!!! Мені також сьогодні передзвонили і запросили на вул.Градний узвіз 2 каб.3 БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!!!!!
13 Липня 2017, 04:16
До мене теж дзвонили 066 838 67 47 Демиденко Олександр Сергійович, запросили на співбесіду на 10:30 вул. Градний узвіз 2. Не піду, дякую всім за інфор.
13 Липня 2017, 15:56
Завтра запрошений на співбесіду до ШАХРАЯ ДЕМИДЕНКА... Піду разом з дільничим інспектором та ще кимось з поліціїї. Побачимо обопільну реакцію....
15 Липня 2017, 01:08
А все ж дуже хотілося прочитати тут відгук того,хто пройшов весь шлях...і що далі..що вони пропонують..в чому таки шахрайство???Але на жаль сумніви всіх беруть на початку..і всі говорять про шахраїв.І ніби логічноиі має так бути..навчання в них безкінечне...вже би їх офіс мав би лопнути від такої кількості помічників керівника...але їх напевне тільки навчають...а далі якимсь чином не беруть???В тому і вся фішка може?Тоді в прцессі цього псевдонавчання і мають видурити гроші...но поки щось ніхто такого не розсказав.Чому?І що тут не так?
15 Липня 2017, 01:08
А все ж дуже хотілося прочитати тут відгук того,хто пройшов весь шлях...і що далі..що вони пропонують..в чому таки шахрайство???Але на жаль сумніви всіх беруть на початку..і всі говорять про шахраїв.І ніби логічноиі має так бути..навчання в них безкінечне...вже би їх офіс мав би лопнути від такої кількості помічників керівника...але їх напевне тільки навчають...а далі якимсь чином не беруть???В тому і вся фішка може?Тоді в прцессі цього псевдонавчання і мають видурити гроші...но поки щось ніхто такого не розсказав.Чому?І що тут не так?
19 Липня 2017, 21:19
Це все про ту саму фірму, я подзвонила дізнатися за роботу, Градний узвіз 2 Бізнес центр Ту, сказали щоб запитити Ходунову Олену. Це все лохотрон?
21 Липня 2017, 05:11
справа в тому що я шукаю роботу,наткнулась на їхню вакансію *приймальник замовлень* не знаючи що за фірма і т.д я позвонила номер телефону 0991583018,мені відразу ж призначили співбесіду на 17:30 по вулиці Градний Узвіз 2 кабінет 3.<br/>Розповідаю історію,приміщення в підвалі,мене це насторожило,я зайшла в кабінет 3, і там сидить типу адміністратор,в кабінеті стільців штук 20,дошка з маркерами,я так розумію це для їхніх навчань так званих,адміністратор страшний тип,рижий,високий,на його столі одні анкети,ніякої техніки крім телевізора і вентелятора немає. Сказав заповнити анкету,на що я відразу запитала коли я зможу поговорити з керівником,він сказав що я маю заповнити анкету і вона мене сама покличе.<br/>Коли я встала оглянути їхній офіс він вибіг за мною і раз 5 наголосив що я маю сидіти в тому кабінеті і чекати поки мене покличуть,окрім мене було ще 5 людей,і всіх забрали різні люди,в них що там 10 керівників?<br/>Нарешті мене покликала керівник,прізвище Ходунова Олена,довге руде волосся,на вигляд молода,говорить російською,і говорить швидко і не розбірливо.В її офісі також немає ніякої техніки,та крім неї сидить ще одна *керівник* і втирає комусь цю саму діч шо вритає мені ця Ходунова. Питала мене лише по анкеті,сказала що працівники на вихідних ходять в боулінг і караоке,не знаю для чого вона це сказала.<br/>і ось по закінченню розмови сказала що моє резюме розглянуть і якщо узгодять то з 7 вечора по 9 вона подзвонить і скаже чи беруть мене на наступний етеп чи ні. Ввечері зателефонувала сказала що я пройшла на наступний етап і сказала що я маю взяти з собою зошит ручку 2 фото 3*4 і бейджик. Сказала прийти в суботу на 11 ранку, відповідно я не піду!!!!
28 Липня 2017, 17:35
Ця шахрайська організація, яка на на даний час знаходиться за адресою м.Луцьк вул.Градний узвіз 2( вони невдовзі мають знову переїхати у друге місце), порушуе законодавство України. Зокрема закон &quot;Про захист прав споживачів&quot;ст.18.<br/>&quot;Споживач мае право на одержання необхідної, доступної та Достовірної інформації про...роботи, послуги, що забеспечуе можливість їх компетентного вибору.&quot;<br/>А ці шахраї спочатку приховують достовірну інформацію про роботу, яку вам пропонують-помічник керівника, офісна праця, робота з документами.А насправді, спочатку ви маєте заплатити (300-700грн)за договір, який вам запропонують підписати, потім запропонують купити в них товар на сумму від 200 доларів, а потім ваша праця буде полягати в тому, щоб заманювати за допомогою недобросовісноі реклами людей, зомбувати їх на &quot;стажуванні&quot; з наміром витягнути їх у свою секту і також змусити за допомогою Нлп маніпуляцій вкладати кошти в їх товар.
31 Липня 2017, 18:09
Дійсно, обман. Щоправда я говорила з Ходуновою Оленою телефоном 098 2104318 та запросила на співбесіду. Адреса нового офісу - Рівненська 48 (приміщення бізнес центру). Та ж схема - прийти на 17-30, на 4-му поверсі співбесіда, сказати адміністратору прізвище керівника. Шукають людей через oxl на посаду приймальник замовлень.
07 Серпня 2017, 17:09
Кого зацікавить достовірна інформація про працю у цій фінансовій піраміді погугліть в інтернеті розповідь жінки, яка там довго працювала і змушена була виїхати закордон із-за погроз тяньшистів після опублікування своєї скандальноі статті &quot;Сказки о Тяньши&quot;.<br/> Зокрема вона пише, про основний постулат тяньшистів-&quot;Нехай людина заплатить 300 $,а потім вона сама буде змушена шукати когось, щоб повернути собі ці гроші.&quot;
15 Серпня 2017, 20:47
Та ж сама історія!!!Їхній офіс тепер на Рівненській,48, 4пов. каб.417. Дзвонили з номера 0509745946 -Світлана. Сказали що фірма ТзОВ &quot;Гарант&quot; чи &quot;Грант&quot; займається виготовленням побутової хімії і запросили на співбесіду на 17.30. Обман повний!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 Серпня 2017, 02:23
Все підтверджую - ці ж люди тепер на Рівненській,48, 4пов. каб.417. Шкода тільки час на них витратила - 2 дні, хоча зі співбесіди ще було зрозуміло, що щось тут не чисто
21 Серпня 2017, 17:13
Дякую за інформацію)<br/>Теж щойно подзвонили та запросили на співбесіду з номера +380662928402 - Ткачук Микола Леонідович.<br/>Добре що попередили, невитрачатиму час на шахраїв. <br/>Дякую дуже)
21 Серпня 2017, 19:32
Так, це ссе шахрайство, тільки що теж дзвонили з номеру 0668386747 Демиденко Олександр.<br/>Не ведіться на це.
21 Серпня 2017, 23:19
подзвонили, запропонували роботу комерційного директора з зарплатою в 2 тисячі євро...<br/>ну ,перший місяць сказали ,що буде мала зарплата.. 20-25 тисяч....<br/>Телефонували з цих номерів 0509745946,0961656854<br/>На співбесіду сказали підійди:Рівненська 48 Діловий Центер Нові горизонти 4 пов. 417 кабінет. До Чагринської Світлани на 17:30 год.
22 Серпня 2017, 00:30
Мене по телефону 0678483095 теж запрошували на співбесіду на Рівненську,48, 4 пов. каб.417. Пропонували прийти 21.08.2017 р. на 17:00 або 22.08.2017 р. на 10:00 (коли мені буде зручно). Дякую, що попередили.
22 Серпня 2017, 00:31
Звернутися до Киданюк Тетяни.
24 Серпня 2017, 00:55
І я сьогодні попав в 417 кабінет, ще в коридорі видно було, що обман! Так і є! Не ведіться!<br/> +380662928402 - Ткачук Микола Леонідович.!
25 Серпня 2017, 02:36
Вчора до мене дзвонили з номеру 0991583018 щодо &quot;співбесіди&quot;, однак голос в телефоні не зазначив ні назви компанії, ні точної специфіки роботи; було вислано мені повідомленням адресу проведення співбесіди. Я, звичайно, пішов туди: заповнив анкету, - ага, головне не заповнювати поля &quot;адреса&quot; й &quot;попередні місця роботи, не ставити свій актуальний підпис, - яка виглядала не особо' серйозно, пройшов співбесіду з якоюсь мадамою.<br/>На наступний день, а саме в день державного вихідного, пішов на &quot;стажування&quot;. Я таку х'ню проходив на літніх курсах з фінансої освіти у ПриватБанку, все було сплагіачено до останнього тезису. <br/>Завтра йду витягувати звідти двох наївних студенток.
30 Серпня 2017, 22:40
Рівненська 48/417,та сама історія))Здається їм якась соц. служба скидає номери телефонів безробітних!<br/>тел.шахраїв 095 616 07 46.
30 Серпня 2017, 23:30
Мені також дзвонили - запросили на співбесіду. Почала запитувати що за організація чи підприємство, тощо - у відповідь - нічого конкретного! Адресу назвали 0 Рівненська,48, 4 поверх, кабінет № 417. Я запитую, як потрапити, а вивіска є? Мені кажуть ні, але ви ідіть на 4 поверх у 417 кабінет. Запитую, яка саме вакансія є, які обовязки ? Нічого конкретного не відповіли, сказали лише - ну там робота у колективі, заключати договори, допомагати керівникові !!!! Я ще такого за 35 років роботи ніколи і ні від кого не чула. Згодом побачила біля будинку оголошення про вакансії керівника, адміністратора, економіста - ті ж номери телефонів !Люди, не ведіться на таке. Якщо є вакансії - мають Вам запропонувати відразу ж вакантну посаду і розповісти які вимоги.
31 Серпня 2017, 00:43
Шукала роботу, купила журнал Волинські оголошення, побачила шукаємо керівника, адміністратора і так далі...подзвонила за номером 0965286505, я сама не з Луцька, хотіла приїхати на співбесіду, підняв слухавку Демиденко Олександр, сказав приїхати коли мені зручно, домовились на 10.30. Під час розмови не спитав про освіту, де працювала, стало якось дивно. Вирішила знайти цю вулицю на карті і підприємство, нічого подібно не знайшла, зате натрапила на цей сайт і я трохи в шоці. Дякую люди, що не мовчите, а то я молода, наївна, так би з далека поїхала і потратила би гроші і втомилася би..Який лохотрон і розчарування, дуже шкода, була надія....
07 Вересня 2017, 04:20
Оголошення щодо роботи побачила на стовпі. Воно було написане ручкою. Зп від 4 тис. грн обіцяли. Заповнила анкету. Скиданюк Тетяна розповідала про види доходів. Ходунова Олена про керівників від 5 до 8 зірок. Коли до кабінету заходили керівники, то їм аплодували і дарували книги. Я відчула що щось тут не так. Повненька світла жіночка сказала що мене прийняно. Я прийшла наступного дня. На тих дверях ,де була співбесіда висіла табличка штраф 100 грн за вхід бо там нарада. Вигляд у тих керівників був переляканий, питали мене по якому я питанню, хоча на перший погляд здавались привітними. Моя мама шукала роботу і натрапила на них, у офіс на рівненській 48, я доводжу їй що це лохотрон, а вона не вірить і хоче спробувати. Підскажіть як їі переконати?Як це &quot;осине кубло&quot; вивести на чисту воду?
10 Вересня 2017, 06:43
Класно!)) Киданюк і Скиданюк))), задумайтеся над коренем прізвища. Зателефонувала мені &quot;Каранівська Галина&quot; з номеру 0509411075, яку я в інтернеті шукав 2 години і жодних співпадінь, ні за прізвищем, ні за номером тел.. Телефонувала у п'ятницю (08.09.2017) о 20:30 і повідомила, що воно директор фірми &quot;Нові Горизонти&quot; і їй потрібен зам, якому не важливо знати 1с бугалтерію)). Співбесіда у мене на 11.09.2017 (о 17;30) за адресою Рівненська 48, 4-й поверх і, НОВИЙ, 418-ий кабінет! Дякую рідні лучани за інформацію, не витрачатиму свій час, хоча поспілкувався б, &quot;лиш бы поржать)&quot;, але маю достатньо важливіших справ. Залишайтеся мудрими...
12 Вересня 2017, 23:12
Дзвонили сьогодні за номерами 0664095863, 0509411075, Скиданюк, Рівненська,48/417, фірма &quot;Грант&quot;. Склалось враження, що телефони їм скидає Луцький центр зайнятості. Дякую, що попередили.
13 Вересня 2017, 04:31
була на бесіді, і на 1й день на лекції. Мені сьогодні пропонували взяти навчальні матеріали і лишити в залог 50грн або документи(а в мене ну як ніколи нічого не було), тоді нервозно запитали а скільки у вас є і просили уважно подивитись чи є документи:) Мене це насторожило, тому й вирішила погуглити. Не знаю що там далі, але судячи з такої кількості відгуків та інфи, шось там недобре. Саме обідно, що там сьогодні сиділо багато пенсіонерів, які і так живуть на пенсію, а їх ще й розводити їх збираються . Де совість і людяність???
13 Вересня 2017, 19:39
Така ж ситуація. Рівненська 48 БЦ &quot;нові горизонти&quot; 4 поверх 417кабінет Ходунова. Одного разу я повелася і відходила всі семінари на градний узвіз доки в кінці не запропунували купити папку з інструкцією подальших дій та каталогом продукції за 300грни та вибрати саму продукцію на суму 5000 грн і тільки після цього за їхніми словами я зможу працювати у них помічником керівника. Звісно я не повелась адже шукала роботу з доходом, а не каталог з косметикою з цінами на зубну пасту 300гривень.
14 Вересня 2017, 14:07
Дякую,що попередили) Сьогодні дзвонили запрошували на співбесіду вул.Рівненська,417 каб.Не буду витрачати часу.
19 Вересня 2017, 13:04
0997622119 ще один із цих шарашкиних номерів. Не ведіться на цей лохотрон, помічниками директора так просто не стають.
19 Вересня 2017, 13:05
0997622119 ще один із цих шарашкиних номерів. Не ведіться на цей лохотрон, помічниками директора так просто не стають.
21 Вересня 2017, 18:11
Сьогодні позвонив номер +380 (66) 381 32 08 представились Порва Дмитро олександрович ,запропонували роботу не сказали яку ,який графік ,запросили на співбесіду Рівненьська 48 нові горизонти на 10 годину.
28 Вересня 2017, 16:28
Був на такій співбесіді, рівненська 48/417 каб. Нові горизонти та само схема що всі пишуть, перше питання ( как настроение ?) ніякої конкретики, не зрозуміло чим конкретно займається фірма, по його словах всім. ( любите футбол ? Ми часто играем футбол по виходным) Спитав яку хочу з/п? Сказав 6-7 він говорить ( я буду платить больше если ви будете виполнять свои обязаности) після співбесіди сказав що передзвонить з 19-21 по результатах співбесіди, і передзвонив, сказав що я підхожу, запросив на пятиденне стажування 1-5 або 2 години на день, сказав взяти блокнот і 2 фото 3/4 для оформлення внутрішньої документації. Здається та само схема що і в усіх, тільки певно гніздо поміняли.<br/>Доречі до мене телефонував Давиденко Олександр ‭+380 (66) 838 67 47‬, будьте обачні
28 Вересня 2017, 23:47
Також ввечері був дзвінок з номеру 0509411075, запрошували на Рівненську 48, 417 каб. Карашівська Галина Ярославівна, на 10 годину 29.09.2017 року. Нічого конкретно не пояснили, декілька разів перепитував що за контора, чим займається, звідки мій номер, у відповідь типу знайомі дали, відповідальна людина можна брати на роботу. Дякую за інформацію, не ведіться.
28 Вересня 2017, 23:47
Також ввечері був дзвінок з номеру 0509411075, запрошували на Рівненську 48, 417 каб. Карашівська Галина Ярославівна, на 10 годину 29.09.2017 року. Нічого конкретно не пояснили, декілька разів перепитував що за контора, чим займається, звідки мій номер, у відповідь типу знайомі дали, відповідальна людина можна брати на роботу. Дякую за інформацію, не ведіться.
04 Жовтня 2017, 20:34
Дякую всім, хто написав тут коментарі. Мені прийшов лист на пошту від Ходунової Альони, я сама відправила резюме на ворк ю ей на вакансію оператора, фоп пилипенко. Вакансія здалася мені нормальною. В листі пише, що фірма займається оптовою торгівлею товарів народного споживання, є у них кілька вакансій. В кінці пишуть, якщо я зацікавилась щоб передзвонила до них (099) 158 30 18, <br/>(098) 210 43 18, (093) 517 73 69. Добре, що пробила телефони і призвіще цієї жінки в інтернеті і натрапила на ці коментарі.
07 Жовтня 2017, 02:09
та ж сама історія. Дзвонила Ходунова Альона та запросила на співбесіду. Прийшла. Роль адміністратора виконував чоловік, котрому вже під 60. В залі так званого очікування крім кільканадцяти крісел і телевізора і мотивуючих плакатів нічого не було. після заповнення анкети запросили на персональну зустріч. і тут почалося. у невеличкому кабінеті співбесіду одночасно проводять з десяток людей, назву фірми не називають, проте кажуть, що займається вона постачанням текстилю та медичної техніки (взаємозвязку нуль). заробітну плату обіцяють від 4500 тисяч з подальшим її ростом. 5-денний робочий день і часті корпоративи (караоке, боулінг)<br/>а ще &quot;приємним&quot; бонусом було те, що жінка, котра проводила співбесіду була злегка під шафе, а в кабінеті замість оргтехніки стояла лише пляшка Vila Krim
12 Жовтня 2017, 02:45
Рік назад я теж пішла на цю роботу. Пройшла всі курси. На перших 2 розказують про схеми діловодства і всяку таку дічь. І тільки на останній розказують про фірму і пропонують заключити контракт. Але щоб стати їхнім працівником у цій піраміді потрібно купити продукції на певну кількість балів. Вони і справді працюють з неповнолітніми. Вот на даний момент шукала знову роботу і мала б іти завтра на співбесіду але зрозуміла що це та сама фігня. Наданий момент вони знаходяться на вул. Рівненська 48, 4 поверх 417 кабінет. Мене запросили до керівника Карашівська з номера 0974702024. Найшла я оголошення на вулиці там писало слово робота та номер.
31 Жовтня 2017, 18:02
Номер телефону роботодавця висів на дошці оголошень біля будинку і написаний ручкою ,текст був такий&quot;Робота на дому і номер телефону 0957372068 &quot;я зразу подумала щось підозріло ,але все таки подзвонила,не взяли трубку , потім перетелефонували ...говорила жіночка ,яка навіть не представилась ,сказала що компанія розширюється і шукають працівників робота з документами і щось в тому роді...правда ще запитала скільки років,на питання &quot;що за компанія і чим займається &quot; вона сказала лише що оптово -роздрібна торгівля ,і що ви хочете співбесіду по тел. пройти всі відповіді на співбесіді.Назвала вул.Рівненьська 48,4 поверх 417 кабінет на 17:30 .Зразу зрозуміла що тут каламуть і темний ліс,загуглила зразу і натрапила на цей сайт що і підтвердило мої думки
01 Листопада 2017, 11:51
Дякую в мене таж ситуація.
05 Листопада 2017, 19:28
Тепер вони знаходяться на Лесі Українки, 16а в підвалі. На папері написано «офіс «Альянс». Не розумію, чому їх до сих пір не накрили?
06 Листопада 2017, 17:12
+380501668290 Чигиринська Світлана <br/>Дякую, що відписуєте
08 Листопада 2017, 11:05
Все у вiдгуках 100% правда
09 Листопада 2017, 21:55
теж там був...Лесі Укрїнки 16а в рижої Альони. Бентежить лише анкета з моїми персональними даним. Забрати її можна?
10 Листопада 2017, 00:30
I я хотiла забрати анкету та рижа хамка ходунова недаэ. Ii перекосило коли зайшла забрати завдаток i сказати , що робота менi не подобаэться
14 Листопада 2017, 23:46
Мені також запропонували роботу помічника керівника,було дуже дивно що не запитали за освіту,місце проживання,на з/п відразу погодились,сказала на наст раз буде стажування. Коли прийшла то попала на лекцію (про цілі,бізнес говорили),після чого до керівника попала,вона сказала прочитати книгу і в залог лишити 100 грн за неї,не знаю яким чином,але я погодилась,вийшла і не поняла шо сталось. Вирішила пробити,наскільки мій керівник реально ФОП,але у реєстрі підприємців її не виявилось,потім натрапила на ці відгуки - люди,дякую вам! Прийшла забирати гроші,то вона сказала,мол,треба попереджувати,шо типу багато на моє місце,загалом вона була в шоці,гроші віддала,анкету ні. Так і не поняла за три зустрічі чим вони займаються.
15 Листопада 2017, 16:25
До мене сьогодні на пошту в інеті прийшло повідомлення від такої собі Альони В&quot;ячеславівни, в якому зазначили, що моє резюме( яке я їм не висилала і на сайті з роботою його також немає) їх зацікавило і вони пропонують мені чотири керівні посади на вибір. Мені стало цікаво що це за фірма і хто це такі. Почала шукати інформацію і наткнулась на залишені тут відгуки. Два номери з наданих цією Альоною збіглись з уже написаними тут: 0991583018, 0982104318, а це третій номер - 0935177369. Я просто в шоці. До чого тепер доходять. Наживатись на людях(дерти гроші з безробітних) коли вони і так не в найкращій ситуації.
24 Листопада 2017, 13:05
Дані шахраї на вул. Лесі Українки 16а, вчора сходила на співбесіду до так званого керівника Ващук. Все по схемі: адміністратор, кабінет, телевізор, щоб ніхто з присутніх не спілкувався. Співбесіда з дивними питаннями, ніякої конкретики, офісна робота, як настрій?, чи готовий спілкуватись?, кабінет без оргтехніки. Результат з 19,00-21,00. Зателефонували і сказали що підходите. Запросили на курси в суботу, я сказала що мені не виходить, невдоволеним голосом сказали що чекатимуть в понеділок 18:15. Взяти зошит і ручку і приходити на стажування. Після всього прочитаного не піду туди. Дякую що люди діляться такою інформацією.<br/>Телефони з яких звонила нашла на цьому сайті. тел.0664095863, 0957372068
27 Листопада 2017, 21:31
Сьогодні був за даною адресою вул. Лесі Українки 16а, телефон з якого телефонували 0974702024. Чіткої відповіді чим данна організація займається не почув, все загальними фразами оптова торгівля, попросив назвати назву продукції хоть одну, не назвали, все говорили про чкесь навчання. дякую за коментарі потрібно забрати анкету
27 Листопада 2017, 21:31
Сьогодні був за даною адресою вул. Лесі Українки 16а, телефон з якого телефонували 0974702024. Чіткої відповіді чим данна організація займається не почув, все загальними фразами оптова торгівля, попросив назвати назву продукції хоть одну, не назвали, все говорили про якесь навчання. Дякую за коментарі потрібно забрати анкету
29 Листопада 2017, 02:10
Запитання, &quot;Как вы?&quot; &quot;Как Ваше настроение&quot; типу підбодрити щоб пропали сумніви, також заводив мову про футбол між колективами. Попросив взяти 2 фото 3х4 ручку блокнот (інформації буде багато) Питання чим займаються відповів Широкий ассортимент від побут хімії до хайтех техніки... Дякую що завели тему на форумі! <br/>вул. Лесі Українки 16а в підвалі, відразу попереджу не йдіть туди.<br/>Номер з якого телефонували : 0668386747 також 0996328453 (Демидюк Світлана)
13 Червня 2018, 19:16
Сегодня и мне этот звонил. Только адрес уже Воли 27 (облдрукарня). Номер 066-838-67-47.
19 Червня 2018, 18:50
Телефонували сьогодні, адреса пр.Волі, 27 (406) кабінет (облдрукарня).
27 Червня 2018, 09:47
Телефонували в понеділок кличуть на роботу звонили з телефону 0992308297 прВолі біля друкарні 4поверх зрозумів що це аферисти бо по вулЛУкраінки 16 я попав на их крючок тепер рекомендую всім не вестися на уловки шахраів все це підстава будьте мудрими не йдіть туди
09 Липня 2018, 17:32
Справді,тепер вони переїхали на пр.Волі 27,4 поверх,кабінет 406.Номери теж змінили :) тепер 0952499745 та 0673835145.Представились як Ільїна Анна Ігорівна(https://vk.com/angel.nuta) .Шукають персонал адміністративного характеру ,беруть без досвіду і так далі )) Називають фірму &quot;Волинь плюс&quot; НЕ ВЕДІТЬСЯ ,ЛИШЕ ВИТРАТИТЕ ЧАС ДАРМА )
27 Липня 2018, 18:32
https://www.facebook.com/hodunova.alena ось вона рижа бестія
23 Серпня 2018, 00:20
Эти деятели уже в Киеве. Приглашают на пр. Бандеры, 8/16, кабинет 622. По телефону на конкретные вопросы не отвечают - зовут на собеседование. Спасибо за статью - утвердилась в своих догадках, что это лохотрон. Лохотронщица Карашевская тел. 0974702024, 0509411075.
29 Листопада 2018, 12:07
Ого,я начиталась, просто не віриться, я була на співбесіді в старшої жіночки, представляється Галина Панасівна. І як так можна, розказувала що внуків має, а виявляється шахрайка, як і всі що там сидять. ВОЛИНЬ ПЛЮС, ТАК ВОНИ НА ВОЛІ 27, 4 поверх, 406.
29 Листопада 2018, 20:21
29листопада 2018 хожу зараз.Знаю що РАЗВОД але не можу зрозуміти в чому!Що дивно-сидят дами похилого віку в коміссіх,молоді дівчата,хлопці в костюмах,і за цим всім ховається справжній цинізм!!!вони знають що обманюють.Мне знаєте що насторожило-багато хто ходить в секонд-хенді!!для людей з високими зар.платами це не прийнято
05 Грудня 2018, 01:07
Зараз ці лохотронщики у Полтаві вул. Котляревського 1/27 офіс 531 Дзвонять із номерів0660379354 та 0665769002. Не ведіться на цих аферистів.