Лучанка стала чемпіонкою Європи з панкратіону

05 Червня 2018, 05:00
Спортивні змагання 1884 Джерело: Район Луцьк
Спортивні змагання

Вихованка клубу «Garda» Вікторія Казакова виборола золото на змаганнях в Сербії у ваговій категорії +71 кг.

У фінальній сутичці вона впевнено здолала спортсменку з Італії, повідомляє 12 канал. Загалом українська збірна виборола 16 найвищих нагород, що в підсумку дало змогу піднятися на перше загальнокомандне місце.

Загалом в сербському Зренянину змагалося 26 українських спортсменів. Українська збірна не поступається першістю в Європі вже шостий рік поспіль. І вже три роки, як українські панкратіоністи - кращі в світі. Панкратіон - давньогрецьке бойове мистецтво, поєднує у собі елементи боротьби і кулачного бою.

Цей вид єдиноборств весь час входив у програму античних Олімпійських ігор. Поєдинки проводили в останній день, коли були найвагоміші та найпопулярніші змагання. Переможці, або як їх називали олімпіоніки, ставали героями нації. Через тисячоліття панкратіон знову набирає популярності. Нині його культивують у більш ніж 60-ти країнах – на п’яти континентах. Цьогорічний чемпіонат світу з панкратіону відбудеться на початку листопада в Білорусі.

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!