Волинські гребці здобули 23 медалі на Чемпіонаті України

31 Травня 2018, 04:32
Змагання 3875 Джерело: sportonline.ua
Змагання

Волинські гребці здобули 23 медалі на Чемпіонаті України, який нещодавно відбувся у Дніпрі.

Обласна команда виборола четверте місце серед молоді та п’яте - серед юніорів.«Срібло» команді приніс успішний виступ Богдана Чабана на дистанції 200 метрів у каное-одиночці. Про це інформує 12 канал.

«Бронзу» вибороли Антон Кисіль з Назаром Остапчуком у складі каное-четвірки на дистанціях 1000 та 200 метрів.

Назар Остапчук в каное-двійці фінішував третім на двохсотметрівці. Серед молоді Віктор Свиридюк у складі каное-двійки на дистанціях 1000 та 500 метрів здобув «золото».

Також, уже другий рік поспіль золото на дистанції 500 метрів серед жінок здобуває Марія Повх. Чемпіонат став ще одним етапом відбору для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться в місті Ауронцо-ді-Кадоре (Італія). Шість волинських спортсменів та спортсменок увійдуть у склад української делегації на кубок.

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у TwitterGoogle+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!